Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap jött meg és és teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap jött meg és és teljesen kiment a fejemből, h be kell venni a fogamzásgátlót. Ha most beveszem az gáz?

Figyelt kérdés
Most volt pont gyógyszerszünetem és nem szedtem 3hónapig..szóval a kérdésem,hha ma beveszem a tegnapit meg a mait is az gáz?akkor már védekezni kell mondjuk a következő tabiig???
2008. jún. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ, h milyen tabit szedsz. Mert nem mindegyiknél lehet ezt megcsinálni. Olvasd el a tájékoztatót, abban választ kapsz a kédésedre. A lindynette-nél pl ha az 1. napon veszed be, azonnal véd, ha az 5.-en akkor 1 hétig mással is kell védekezni.
2008. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Általában nem javasolják ,hogy egy nap kettőt vagyél be.inkább ma vedd be a tegnapit és igy egy napot csúszol....ez még mindig nem annyira rossz;mintha mondjuk rosszul lennél a kettőtől mvagy valami más baj lenne.
2008. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor vedd be az 5.napon de olyankor még használni kell kiegészítő védekezést.de ha nem bízol így a tablettában akkor inkább várd meg a következő menstruációt.:)
2008. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bevettem akkor ma..azaz már tegnap a kimaradt gyógyszert délután 4kor és este 9kor a másodikat..mert ugyebár 9kor szeretném mindig bevenni..akkor most meddig kell más védekezési módszert használni?
2008. jún. 16. 01:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 hétig, ezt szokták javasolni, ha kimarad 1 szem. Sajnos 12 órán túl vetted be a kimaradt szemet, így nem volt sok értelme. De ez a tájékoztatóban is benne van.

Első válaszadó voltam

2008. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!