Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szülő nélkül is el lehet menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülő nélkül is el lehet menni?

Figyelt kérdés

fogamzásgátló gyógyszert szeretnék feliratni csak nem akarok anyuval menni mert ő még nem tudja,hogy már nem vagyok szűz. a barátommal elmehetek? kérlek normális válaszokat írjatok.

és abban is tudtok segíteni,hogy hogy kell szedni? mert hallottam olyanokat,hogy várni kell valamennyit csak nem tudom,hogy mennyit és hogy mikor előtte vagy utána


2013. ápr. 26. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen én pl .. mindenhova egyedül mentem ..
2013. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz és konzultálj vele. tobbre mész mint mindenki tapasztalatával, hisz nincs garantálva, hogy mindenki ugyan azt szedi vagy ugyan úgy kéne szedni.
2013. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
16
2013. ápr. 26. 21:28
 5/13 anonim ***** válasza:
természetesen elmehetsz egyedül is, és az orvos majd mindenről tájékoztat, hogy szedheted-e, hogy hogyan szedd, csak merj kérdezni
2013. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen nem biztos hogy egyáltalán fel fog neked írni tablettát..

De amúgy elmehetsz egyedül persze! Sem TB alapon, sem magándokinál nem kell semmilyen kísérő.

Ez ugyanolyan mint mikor a háziorvoshoz mész egyedül.

És ha ír receptet, akkor nyilván a használatát is el fogja magyarázni, hiszen minden tablettának más.

2013. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak addig kell amíg kiskorú vagy (14 alatt),de a 16 az már fiatalkorú.

Ha nagyobb beavatkozás kell,akkor szólnak a szülőknek,de ezért valószínűleg nem.

2013. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Először is kiskorúként kell a szülő

Aztán úgy kell szedni hogy a menstruációd ELSŐ napján beveszed az első szemet (célszerű esti időpontra időzíteni mert ezután MINDIG ugyanabban az időpontban kell bevenned) szóval beveszed az első szemed és szépen sorjában minden nap veszel egy-egy újabbat... letelik a 21 nap, akkor van a 7 napos szünet. ezalatt a 7 napos szünet alatt fog megjönni (nem az első nap szóval majd ne ijedj meg)

A 8. napon (!!!) kezded bevenni a második levél első szemét, még akkor is ha még vérzel... és így tovább és így tovább hónapról hónapra

Ja és még valami 1 hónap kell mire védett leszel. Sok tabira kevesebb időt írnak de szerintem menjetek biztosra és várjátok ki az első hónapot

2013. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elmehetsz egyedül, lehet fel is írják. De: fontos, hogy ne válts ki receptet, ha a felíró orvos nem küld el vérvételre, mielőtt felírná, vagy nem vizsgál meg. Rengeteg kockázata, mellékhatása van egy ilyen gyógyszernek, és csak akkor ajánlott, ha máshogy nem lehet védekzeni, vagy betegséget kezelnek vele. Tehát én a helyedben semmiképp nem szedném, de a vizsgálatra nyugodtan elmehetsz. :)

Ha félnél, hívd a barátodat, vagy valamelyik barátnődet.

Az orvos mindent elmond, de én tényleg nem szedném a helyedben.

2013. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ. :) nem tudtok valami árat? csak úgy kb.hogy álltalában mennyi szokott lenni? drága?
2013. ápr. 26. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!