Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok a párotok/férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotok/férjetek nélkül szórakozni menni?

Figyelt kérdés

A minap vitáztunk egyet a párommal, ő ugyanis azon a véleményen van, hogy ha komoly kapcsolatban élsz (esküvő tervben) akkor ne menj a kedvesed nélkül szórakozni. Nos, én igénylem, hogy néhanapján kimenjünk egyet a barátnőkkel bulizni, úgy ahogy ők eljárnak sörözni. Ő tulajdonképpen a buli részét nem támogatja a dolgoknak... Azt csak együtt szabad.


Nektek mi a véleményetek? Érveket várok pro/kontra.


2012. okt. 19. 16:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem vagyok bulizós, de eljárok nélküle, és szerencsére jól kezeli (és ő is eljár nélkülem). A buli sztem ugyanaz, mint a sörözés... miért ne lehetne táncolni a párja nélkül az embernek? Sztem inkább csak féltékenykedik, hogy felkérnek majd táncolni meg rád hajt a többi pasi...
2012. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igen főleg hogy már gyerek(2,5éves)is van! Nem tudjuk mindig megoldani hogy valaki vigyázzon rá,mert messze a család,így felváltva járunk. Hozzáteszem 3havonta 1x van ilyen!

Persze ha van segítség együtt megyünk!

2012. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem tudok nagyon érveket mondani, ki így, ki úgy.

Nálunk ebből nincs gond, példának okáért ma este is a párom nélkül megyek szórakozni. Pedig szeretném, ha jönne, de nincs kedve. :(

Ha ez érvnek mondható: Felelősségteljes, felnőtt ember esetében felesleges rémeket látni.

2012. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Féltékeny a lelkem, biztos elég jól nézel ki.
2012. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
épp másfél hete voltam, jól be is rúgtam. Másnap ő ment :)én 19-én megyek megint karaokézni a barátnőimmel, mármint nov. 19, tehát ilyen másfél havonta 1x megyek, ő is havonta 1-2 alkalom. Miért ne mehetnénk? ismerjük egymás barátait, de jobb is, a közös barátokhoz pedig megyünk szilveszterkor, grillezni nyáron, nekünk így megfelel :)
2012. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen, én szoktam. Meg a párom is nélkülem.

Nekünk is van már gyerekünk, amióta ő megszületett azóta is.


De nem is értem: ő mehet sörözni nélküled, de te nélküle nem?

2012. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

valahogy nekem se esik (esne) jól, ha külön mennénk bulizni. Persze nálunk kicsit más, mert mindketten otthonülősek vagyunk, inkább én szoktam igényelni, hogy menjünk el valahova. Bulizni nem mennék nélküle, mert igaz hogy együtt élünk, de hiányozna és 2percenként fel akarnám hívni. Az meg érthető hogy van igényed a barátnőzésre, meg szerintem nem akkora tragédia ha ez bulizás formájában történik. Én sem elvből nem bulizok nélküle, hanem csak nem szeretek nélküle lenni. Mármint.. a bulik főleg este vannak, és nekem nagyon fontos, hogy együtt fejezzük be a napot, és meglegyen az esti ölelgetős beszélgetős fél óránk.

na de úgy már más ám a helyzet, ha eljár sörözni.. az pont olyan mint a buli. Az én szememben. Hiszen az is szórakozás a haverokkal. Mondjuk a mi kapcsolatunkban ilyen sincs, mint mondtam kicsit antiszocok vagyunk. Ha ő igényli a sörözést, te is igényelheted a barátnőzést. Persze az más kérdés, hogy mondjuk ti is eljárhatnátok kávézni vagy ilyesmi, és akkor a bulikra meg együtt mennétek. Szóval van lehetőség kompromisszumra, csak akarni kell :P

2012. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azzal nem lenne baja, ha sörözni mennék, de én kevésbé vagyok az a típus. Én inkább buliba megyek nagy ritkán, persze barátnőkkel vagy volt csoporttársakkal. Nem ismertem féltékeny típusnak, ezek szerint mégis van benne egy kis tartalékon :)
2012. okt. 19. 16:48
 9/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktam. Nem kell mindig együtt lenni.
2012. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mehetnék, csak maga a buli, mint kategória nem vonz. De ilyenben nem korlátozzuk egymást, egyetlen "szabály", hogy programokat beérkezési sorrendben szervezünk. Ha mi már szerveztünk valamit, akkor arról az időpontról a barát már lecsúszott, vagy fordítva: ha baráttal szerveztünk valamit, akkor a partner csúszott le.

Egyébként meg annyi, hogy ha estére kimaradunk, tudatjuk a másikkal. Egyszer nem szólt, én meg már kórházat, hullaházat vizionáltam. Szóval egy SMS, hogy "ma későn érek haza, ne várj ébren" elég.

2012. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!