Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok a párotok/férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotok/férjetek nélkül szórakozni menni?

Figyelt kérdés

A minap vitáztunk egyet a párommal, ő ugyanis azon a véleményen van, hogy ha komoly kapcsolatban élsz (esküvő tervben) akkor ne menj a kedvesed nélkül szórakozni. Nos, én igénylem, hogy néhanapján kimenjünk egyet a barátnőkkel bulizni, úgy ahogy ők eljárnak sörözni. Ő tulajdonképpen a buli részét nem támogatja a dolgoknak... Azt csak együtt szabad.


Nektek mi a véleményetek? Érveket várok pro/kontra.


2012. okt. 19. 16:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagyon rossz véleménnyel van az ilyen táncolós helyekről, és egyszerűen félt? Olyan szülői féltés érzésre gondolok, hogy például attól tart, hogy beleraknak valamit az italodba és hasonlók.

Pedig nem csak ilyen helyek vannak, meg hát bízhatna abban, hogy tudsz vigyázni magadra.

Ha így áll a helyzet, lehet, hogy érdemes lenne elcsalni egyszer őt is.

2012. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de bizony mennék egyedül. Hogy miért? Mert nem vagyok sem a másik tulajdona, sem a rabszolgája! Attól, hogy van párom vagy férjem, még van saját életem, és ha épp bulizni van kedvem, barátnőkkel akár, akkor megyek. Persze más az, ha valaki egyedül van és minden hétvégén barátok/barátnők, és más az, hogy van párom, és akkor nem minden hétvége buli, és nem mindig a barátnőkkel. De nehogy már beszabályozzon engem egy pasi, nem a piacon vett meg kilóra! :D
2012. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A féltékenységnek van alapja, mert egy hölgykoszorú elmegy mulatni ott be fognak próbálkozni a férfiak is szépen sorban, ez tény. Erre felesleges rácsodálkozni.


Viszont az is tény, hogy én még sosem láttam hosszú távon jól müködő kapcsolatot ahol nem hagytak a felek egymásnak teret. Hogy ez valóban müködjön mindkét félnek meg kell kapnia.


Most ő ugye fél hogy ott lesz egy csomó Brad Pitt akivel érthető módon nem tud versenyre kellni és ez egy állandó viszonyitási alap lesz neked. Nem csak aznap, hanem a későbbiekben is.

Szerintem azzal érvelj, hogy ezt a logikát követve valóban lesz összehasonlitási alapod, de felesleges félnie, sok szempontból sokkal rosszabb palikból mint ő, mindegyiknek lesz valami baja. Buta lesz, büdös, gusztustalanul viselkedik, stb és neked ezt is igenis meg kell élned időnként ahhoz hogy biztositást nyerj arról anno jól döntöttél. Igy még nagyobb örömmel térsz haza.


Nem sokszor, de idönként egy ilyen visszajelzésre is szüksége van az embernek.

2012. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok bulizós, ha néhanapján eljárok szórakozni, akkor is vele- a férjemmel- szeretek eljárni.

Mindenesetre neki semmi baja nem lenne azzal, ha nélküle szórakoznék, de én abszolút nem igénylem.

2012. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Akárhol lehetnek bepróbálkozók.

Meg kell mondani nekik, hogy foglalt vagyok és kész.

Én is így csinálom. És a páromnak egy szava nincs.

2012. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
mi szoktunk együtt és külön-külön is menni. nem kell mindig mindenhova együtt járni. őt nem érdekli a csajos beszélgetést, engem meg az, amit a haverjával dumálnak. egyszer volt olyan, hogy átugrott dumálni a haverjához, azzal, hogy este 8ra itthon lesz, amiből lett hajnali 4. annak is csak azért nem örültem, mert szólhatott volna (pláne, h telefont se vitt :D).
2012. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nem mehetek a pasim nélkül. A pasimnak én vagyok az első komoly kapcsolata, így gondolom félt vagy nem is tudom...de ő egyáltalán nem enged el engem discoba. Mert, hogy majd rázom magam és rám nyomulnak és én majd hagyom magam...teljesen bizalmatlan. Pedig nincs rá oké. Én már elengedtem 1xer 2xer bulizni a haverjaival de persze én nem mehetek :( Ami néha azért hiányzik :( Sörözni én elmehetek este, de csak ha hazamegyek a kocsmázás után és nem bulizni :/ Viszont a párommal együtt eljárunk szórakozni havonta 2xer. Ami vagy jól sikerül vagy nem...! Sok csaj nyomul rá és iszonyú féltékeny vagyok és ez így van fordítva is. Úgyhogy ha épp nem vitázzuk át az egész éjszakát akkor jót tudunk együtt bulizni :) 21/L 23/F
2012. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na nekem egyszer mondaná valaki, hogy nem mehetek, azonnal szakítok. Senki nem szabhatja meg ezt nekem. Oda megyek, ahová kedvem tartja.
2012. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igazából egyikünk se egy eljárós fajta, a csöndes, beszélgetős estéket mindketten jobban preferáljuk. Én inkább koncertekre járok, ő meg inkább sörözni, ha olyanunk van. Neki is vannak barátai, régi cimborái, meg nekem is, innen-onnan. Távkapcsolat, szóval csak hétvégente, meg ünnepnapokon tudunk találkozni. De ha akarnánk, mindegyikünk elmehetne akárhova. Egyrészt bízunk egymásban, másrészt nem korlátozzuk egymást, nem vagyunk lovak.

Ha elmegyek egy koncertre, vagy találkozom régi barátokkal, és megiszunk valamit, vagy bármi más elmenős programom van, akkor előtte is, meg utána is felhívom. Már a kapcsolatunk 1. napján megállapodtunk abban, hogy félnivalója akkor lenne, ha nem mondanám el. De ha előre beavatom, akkor biztos lehet benne, hogy nem akarom átverni. Azt pedig tudja rólam, hogy nem akarnám kijátszani, és azt is tudja rólam, hogy nem tudok eltitkolni előle semmit. Szóval ha még nem is bízna bennem eléggé, ez elég biztosíték lenne neki.

Sose voltam egy féltékeny típus, és soha nem akartam megtiltani a páromnak, hogy nélkülem menjen el szórakozni.

De azért alkalmat találunk arra is, hogy közösen menjünk neki az éjszakának.

(Egyébként vele fél év alatt több mindent csináltam, mint az exemmel 2 év alatt...)


Különben van köztes megoldás: külön iszogatás a barátokkal, barátnőkkel, aztán közös buli.

2012. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!