Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mostanaban egyre jobban felek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanaban egyre jobban felek attol, hogy terhes leszek. Pedig gyogyszert szedek mar 3 honapja?

Figyelt kérdés
es meg nem volt semmi gond. Megis mindig ezen aggodok:( Most varom a 3ik "mensimet"..remelem tenyleg jonni fog. Eddig mined szemet bevettem, maximum fel oras kesessel, nem volt semmi problema. Hogyan nyugodhatnek meg vegre? Amugy DIane35ot szedek...
2009. szept. 26. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
látod. nekem ugyanez a gondom, csak óvszerrel... gondoltam h jolvan, akkor elmegyek fogi gátlot iratni, ugy nemfogok parázni.. azt rájöttem h ugy mégjobban fogok:S egyszerűen a tudat miatt h belém élvez ésésésé... érted te ezt, pontemiatt aggódsz.. nekem most pl ilyen hülyén jött meg, h megjött elmúlt megjött elmúlt. már a vérnoymson a plafonon volt, h úristen lehet h terhesvagyok.. a teszt közben úgy remegetm, h majdnem elájultam olyan ideges voltam:S aztán most jó 3 nap késéssel egjött rendesen, a teszt negatív lett.. sztem elmegyek iratok bogyit, és használunk óvszert... sztem igy leszeka leg biztosabb:) bocsi az offokér, de lásd, h nem csak te vagy ien:) és ényleg nyugii!:) nem lesz semmi gond:)
2009. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj en meg tesztet sem merek csinalni...:( szerintem is jo megoldas az amit te javasolsz. :)
2009. szept. 26. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded és odafigyelsz mindenre, akkor nyugi, nem lesz gond. Én is paráztam eleinte, azt rájöttem hogy felesleges.
2009. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!