Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felek. Raadasul ram szallt es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek. Raadasul ram szallt es penteken az egesz suli tudta. Megalazo. Ti szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van rgy 15 eves pasim akivel csutortokon lefrkudtunk. Ketszer is belem elvezett. Rn nagyon elveztem a dolgot, de nem vedekeztunk. Tabit meg nem vettem be. A terhesegtol is felek.

Meg penteken az egesz suli tudod rola, es mindenki ri@nak hiv es annak titulal. Mar ketto pasival is lefrkudtem. Azokkal az alkalmakkal se vedekeztunk.

Ti mit tenetek? Harom honap allatt ketto pasival negyszer fekudtem le.

14l

[normalis valaszokat]


2013. ápr. 21. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nem tök mindegy hogy mit gondol az iskola? jövő ilyenkor már úgyis magántanuló leszel mert suli mellett nehéz lesz gyereket nevelni
2013. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
szerintem meg vedd a kezedbe a Bibliát és olvassad lányom.
2013. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromi gáz.

Én is nevetnék ha a sulidba járnék.

Ha ilyen lányom lenne mint te akkor úgy fel pofoznám hogy csak lesne.

2013. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szex részével van a baj, hanem azzal, hogy nem védekeztek. Felelőtlenül viselkedtél egy nagyon is felelősségteljes kérdésben.

Az, hogy kivel, mikor, hányszor az a magánügyed. Abban a pillanatban viszont, mihelyst több embert érintesz a hülyeségeddel már tarthatatlanná válik a dolog. Értek ezalatt egy nem kívánt terhességet, abból kifolyólag egy abortuszt, esetleg egy kellemetlen betegséget.

Ezekkel nem csak a saját életedet döntöd hanyatt, hanem a szüleidét is többek között.

2013. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Elöbb irni kéne meg tanulni nem F@szt cibálni...:S2;oké h 15vagy de h még ahoz is hülye h védekezz...Nem értem miért ilyen faktardok a gyerekek?
2013. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
ehhez csak gratulálni tudok te ostoba liba... nem most kellene félni a terhességtől, hanem mielőtt beleültél volna......még beléd is élvezett, tuti terhes vagy, és az lesz a legcikibb, hogy fingod se lesz, ki az apa... hánynom kell, hogy ez a generáció fogja(?) fizetni a nyugdíjam (?)
2013. ápr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
55%
kamu
2013. ápr. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
remélem fake
2013. ápr. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy kamu. Csodalom, hogy egyesek valaszoltak is ra...
2013. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
+1 ellened tüntető. viseld a következményeket, kis fruska!
2013. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!