Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Felek. Raadasul ram szallt es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek. Raadasul ram szallt es penteken az egesz suli tudta. Megalazo. Ti szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van rgy 15 eves pasim akivel csutortokon lefrkudtunk. Ketszer is belem elvezett. Rn nagyon elveztem a dolgot, de nem vedekeztunk. Tabit meg nem vettem be. A terhesegtol is felek.

Meg penteken az egesz suli tudod rola, es mindenki ri@nak hiv es annak titulal. Mar ketto pasival is lefrkudtem. Azokkal az alkalmakkal se vedekeztunk.

Ti mit tenetek? Harom honap allatt ketto pasival negyszer fekudtem le.

14l

[normalis valaszokat]


2013. ápr. 21. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellném magam. Undorító, hogy hova jutunk. Már ha nem kamu...
2013. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
az iskolának igaza van. ez a helyzet, pubikám...
2013. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ha erre normális választ vársz edd megeszem a kalapomat BQQval
2013. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
szerintem keresnék egy nyelvtan könyvet és olvasgatnám ja és nevet is a babának .
2013. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk is van, egy kis ribanc vagy.. szokj hozzá ehez a megszólításhoz, hallani fogod még párszor.

És ha már ennyire kell a fasz, védekezz...

2013. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ezt a srácit nevezed pasidnak? kiállt péntek reggel és hangszóróba mondta? így derült ki? remek

na ezért kéne még agyban felnőni a dugáshoz, meg ha már használod a netet, keressél rá, ha már ilyen zseni vagy, hogy mikor volt a peteérés, ciklus, mikor voltál fogamzóképes N

2013. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Tuti, hogy kamu... Ha meg nem, akkor kezdek félni a hozzád hasonló agyhalottaktól és kölkeiktől.
2013. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem a ribanc dolog miatt kéne aggódnod, az már a legkevesebb. Gondolom telefonról írtál, de ki a francnak van kedve szemét b@szni ilyen írással. Kétszer is beléd élvezett de nem védekeztetek. 14 évesen arra megvan az eszed, hogy pasizz, meg kefélj, de az hogy egy darab gumit felhúzz a barátod f@szára már nem megy?


Kívánom, hogy 5-ös ikreket szülj, és tanulj az esetből.

2013. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen alig fejlődtél ki, még szép hogy tabikkal nem baszod tönkre magad ilyenkor... de ne légy hülye, mindig védekezzetek! Én a helyedben védekeznék ezentúl, valamit mivel kb az ilyeneket lehet ribancnak nevezni az iskolának igaza van. Éld az életetd, azt tenném.
2013. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Most az egy dolog, hogy ha valaki mellé üt egy billentyűnek, és véletlen hibásan ír le valamit, mert az ember megérti, de amikor azt akartad írni hogy "ÉN", abból az lett, hogy "RN", magyarul még amit írni akartál volna (EN), az is hibás de te még azt is sikeresen eltoltad.


Szóval ahogy elnézem a hülyeség négyzetével operálsz, azzal úgy tudsz segíteni, hogy nem mész társaságba, nem otthon beülsz a sarokba, és elgondolkodsz azon, hogy milyen szörnyű dolog még hülyének is hülye lenni.


PPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFT.

2013. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!