Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól szedhetem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól szedhetem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és egy ideje már komolyan együtt vagyok a barátommal. Eddig óvszert használtunk de most már szeretném kipróbálni a fogamzásgátlót is. Lehet úgy felíratni, hogy szülő ne tudjon róla? Egyébként is félek az orvostól, nem tudom mit mondjak neki. És a mellékhatásokkal is szeretnék tisztában lenni. Szerintetek mit csináljak?
2013. ápr. 19. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap 15:05:23-tól.
2013. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A dugástól nem félsz, az orvostól igen! Megfontolt, érett 16 éves gondolkodás :D Gratulálok!
2013. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Maradj akkor a kotonnál, vagy ne b.ssz!

Szánalmas!

2013. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az idióta kioktatásokból nem kérek kommentbe, csak az válaszoljon aki tud értelmeset! :)
2013. ápr. 19. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az idióta kioktatásokból nem kérek kommentbe"


Mi meg idióta kérdéseket nem kérünk! B.szni tudsz, de egy fogmazásgátlót meg félsz felíratni......

2013. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor akarj fogamzásgátlót szedni, ha érett vagy a felíratására?


Miért kellene a szülődnek tudnia róla? Miért szexelsz, ha félsz elmenni orvoshoz?? Bármikor lehet valami problémád, amihez azonnal menned kell az orvoshoz!! Mit mondj neki? Hát kérd, amire szükséged van.....Igen, osotba kérdésekből meg mi nem kérünk.

Az orvos meg azért van, hogy például a mellékhatásokról tőle tudsz kérdezni! De ha a neten rákeresel bármely fogamzásgátló betegtájékoztatójára, szépen elolvashatod, mire kell számítani.

2013. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet itt egy-két ember elég bunkón közölte, de lényegében igazuk van. A szexualitás nem véletlen 18+-os dolog. Nem csak a szexhez kell érettnek lenni, hanem az ahhoz kapcsolódó dolgokhoz pl: nőgyógyász és évente egyszeri rákszűrés.

A mellékhatásokat pedig neten találod bár ez változó, hogy kinél mi jön elő: lehet trombózis, fejfájás, libidócsökkenés hüvelyszárazság... szóval sok minden.

2013. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem irány az orvoshoz, ha nem akarsz teherbe esni. Ha nem tudnád a koton nagyon megbízhatatlan!!!! fogamzásgátló módszer.


Miért kell félni az orvostól? Egy igényesebb felnőtt nő legalább egy évben egyszer elmegy nőgyógyászhoz, ehhez szoktasd magad hozzá.

És ha már szexuális életet élsz, akkor semmi esetre sem vagy gyereknek tekinthető.

Nem korai egy kicsit 16 évesen kiélni magad?

Persze miért is ne, ugye...

2013. máj. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!