Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lassan 4 éve szedek Lyndinette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 4 éve szedek Lyndinette 20 at, eddig kopkop semmi panaszom vele, nem szeretném még abbahagyni, szedhetem még úgy 2-3 évig?

Figyelt kérdés

Főleg h most 20 éves vagyok,mondjuk 24 éves koromban szülnék gyereket, ezért jó lenne ha 23 ig szedhetném,és akkor lenne egy év szünet baba előtt.De addignem szeretnám ráhagyni, így olyan kényelmes a szex.Vélemény?

L20


2013. jan. 25. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt úgyis a szervezeted fogja eldönteni, nem te

én is szedtem foggátlót évekig nem volt vele semmi baj az eredményeim is jók voltak, aztán egyik napról a másikra izületi gondok,hajhullás és állandó mellfájdalom jelentkezett.


Elméletileg szedheted de legalább 6 havonta csináltass teljes vérképet, és remélem leszűrtek trombózis hajlamra is, ha nem legyen meg az is mert ismerősöm is így járt és egymás után 2 trombózis kapott ezektől a tabiktól.

2013. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jájj basszus sajnálom:S hát nekem előtte volt teljes kivizsgálás,azóta 1x voltam úgy másfél éve.
2013. jan. 25. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
wow. negy eve mindennap ovszer nelkul, de jo lehet a parodnak.
2013. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a mai fogamzásgátlókat már úgy csinálják, hogy akár 10 évig is szedheted. Simán szedheted még 2-3 évig, csak lehet, hogy lassan fogja megszokni a szervezeted, hogy már nincsenek hormonok!
2013. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!