Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igy lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A baratommal eloszor voltunk egyutt par napja en meg szuz voltam ezert nem volt egyszeru berakni.. De probalkozas kozben nem hasznaltunk gumit csak amikor mar tutira bement akkor huzta fel.. Van ra esely h terhes vagyol?! Igazabol azota. Nem vagyok vmi nyugodt mert csak jovo honap elejen kene megjonnie..
2013. ápr. 16. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha volt benned pénisz úgy, hogy nem védekeztezek, akkor lehetsz terhes.
2013. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és mi értelme volt, h a próbálkozásnál nem húztatok gumit? o.O óanyám. persze, mindenre megvan az esély. a pár napja az mennyi idő? kicsúsztatok a 72 órából? ha igen, akkor két hét para, és tesztelj!
2013. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NE tegye be SOHA gumi nélkül. Kicsi rá az esély de sajnos van valamennyi.
2013. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4 napja..:/
2013. ápr. 16. 23:24
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor marad a 2 hét para és mindenképpen csinálj tesztet.
2013. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vmi megnyugtato:///
2013. ápr. 16. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Hogy mihez azt nem tudom, de gratulálok...
2013. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ügyes, nagyon ügyes.


Hónap közepe van, neked meg következő hónap elején kellene megjönnie... ez alapján nagyon úgy néz ki, hogy sikerült a teherbeesés szempontjából legveszélyesebb időszakban kockáztatnotok!

2013. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha, szóval spórolni akartatok a gumin, hogy ha esetleg nem jut be a farok, ne menjen már pocsékba.. Hát ha ezen spóroltok, majd nem fogtok az abortuszon vagy a babakocsin, gratulálok.
2013. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves emberek vannak itt. Szerintem ez teljesen normalis, hogy az ember a szuzesseget igy veszti el, nem pedig egy vastag gumival (ami mellesleg nagyon sokszor marhara dorzsol is).

Szerintem ha nem rakta be teljesen (szoval nem huzogatta ki-be, mint mormalisan szex kozben), ill. nem elvezett el elotte, akkor KIZART hogy terhes legyél. Tesztet majd vegyel, csak hogy megnyugodj. De SZÁZ, hogy nem vagy terhes!

2013. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!