Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes a menstruáció után 2 nappal?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy fiúval a menstruációm után 2 nappal, és nem védekeztünk. A ciklusom általában 24 napos 1-2 nap eltéréssel. Lehetek terhes??

2013. ápr. 16. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz.
2013. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Azt nem árultad el, hogy a menstruációd után 2 nappal, az vajon hányadik napja a ciklusodnak!


Feltételezem, hogy kb. a hetedik.


24 napos ciklusnál, 24-14 =10. nap környékén van ovuláció.

A hímivarsejtek akár 5 napig is életképesek odabent, de 3 napig aztán vígan.


7+3=10; 7+5=12 ->


ügyesek vagytok, sikerült belőni a legveszélyesebb napok egyikét, nem lenne meglepő, ha úgy maradnál.

2013. ápr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem jól számoltam, a menzesz utáni napon voltunke együtt, a ciklusom 5. napján. Akkor nem más a helyzet?? De azért csináltok egy tesztet.
2013. ápr. 16. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyan sokkal nem változik a helyzet.

5+5=10 -> még mindig sikerülhet vele eltalálni az ovulációdat.

Főleg, ha ez a ciklusod esetleg rövidebb lesz, mint a megszokott.

A spontán peteérés lehetőségéről nem is beszéltem.


Teszt még felesleges.

Ha ebből az aktusból összejön a gyerek, akkor leghamarabb akkor lehet majd csak kimutatni, amikor egyébként is esedékes lesz a következő menstruációd.

2013. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy felelőtlenség volt, remélem most már te is felméred. Mivel elég rövidek a ciklusaid, így lehet, hogy eltaláltátok a 'megfelelő' időpontot, ahogy az előttem lévő is írta. Leghamarabb az aktus utáni 14. napon csinálj tesztet, addig felesleges. Ha az -, kicsit fellélegezhetsz, ha a 21. napon is -, akkor 99%, hogy nem vagy terhes. Ezután 2x is gondoljátok meg, hogy megéri-e ez az aggódás...
2013. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jövő héten mindenképpen csinálok egy tesztet. Az egyik bnőm mondta h ő is és egy ismerőse is már másnap érezte h vmi nem stimmel és kiderült h terhesek. Velem ilyen nincs, úgyh remélem h ez annak a jele h nem vok terhes.
2013. ápr. 19. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor történt a dolog egyébként? 72 órás tabletta már nem játszik?
2013. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid boszorkányok vagy vajákos asszonyok lehetnek, mert NINCS mit érezni SE másnap, SE harmadnap.


A megtermékenyítéstől kezdve 7 napig csak vándorol a szervezetedben két, csak mikroszkóppal látható egyesült sejt. Csak maximum az ez után kezdődő beágyazódást lehet megérezni némi szurkáló fájdalom és pecsételő vérzés keretében, de ez is csak egynémelyeknél következik be. A többség csak a kimaradó menstruáció idején észlel bármit is.

Az más kérdés, hogy sokan utólag úgy vélik, hogy "bizony éreztek valamit", de csak beképzelik maguknak.

Biológiailag képtelenség.

2013. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kezves kerdezo megkerdezhetem h mi tortent veled,mert en is ugyanebben a helyzetben vagyok,es aggodom.mi lett veled?
2013. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barbara8282 válasza:
Sziasztok,én is így vagyok most nekem van màr egy 3 éves kislànyom és szeretnénk még egy babàt.Szóval nekem a mennyiség 7 napig tart múlt hét pénteken múlt el épp hogy és szombaton voltam a férjemmel az az 3 napja és ma egész nap van egy pici alhasi görcsöm,de nem erős.Szerintetek terhes lehetek.?. :)
2018. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!