Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félig lecsúszott a gumi 2x is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig lecsúszott a gumi 2x is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

az eset elött már csináltuk 1szer..

de utánna megint de akkor nem ment el észre vettük hogy valami nincs rendben és kivette.

utánna még 1 szer késöbb és akkor elment de megint lejjebb csúszott de fogtam amikor kivette és utánna még szorosan rajta volt kicsit talán kevesebben mint a felén de ugy húzta le. ja és ez a mensim 9.napján történ nagyon picit volt még ilyen barnás folyásom is.


2013. ápr. 14. 22:57
 1/8 A kérdező kommentje:

bocsi ha kicsit értelmetlen eléggé parázok meg ideges vagyok.

18/L

2013. ápr. 14. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:
2x is lehetsz.
2013. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem értem pontosan h mi történt, de mind1

ment beléd jelentősebb mennyiségű sperma? ha nem akkor valszeg nem vagy terhes

a 9. nap azt jelenti h a menszeszed vége után 9 nappal, vagy h 9 napja jött meg? ha utóbbi akkor igen valószínűtlen h terhes legyél

am meg tudom ajánlani a fogamzásgátlót, és hopp máris nem kell parázni, plusz a szex is sokkal nyugodtabb, élvezhetőbb :)

2013. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ment el a gumiba, kicsi az esély. De amúgy nem ártana tartani a gumit, ha így csúszkál. tudom, illúzióromboló, de ha nem marad meg a helyén, muszáj.
2013. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

9napja jött meg

igen most már mindenkép íratok fogamzásgátlót csak ennek legyen vége és ne legyek terhes.

2013. ápr. 14. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
ha 9 napja jött meg tuti nem vagy terhes, ilyenkor alapból nagyon kicsi a valószínűsége a teherbe esésnek, pláne ha beléd se ment a gumi tartalma
2013. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezdjél valamit a helyesírásoddal, mert ez botrányosan sz4r. Alig értettem meg, hogy mit akarsz mondani. Elég elkeserítő, hogy a hímvessző nem ismeretlen elötted, de a ''sima'' vesszőt még hírből sem ismered.

Amúgy az esélyeid egy esetleges terhességre az elmondottak alapján elenyészőek...

2013. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha 2X is akkor ikrek lesznek
2013. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!