Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (A teljes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (A teljes kérdés lent. )

Figyelt kérdés

4napja együtt voltam a barátommal. Nem igazán ment a dolog, így abbahagytuk, de észrevette hogy lecsúszott a gumi (nem volt jó a mére, mással nem védekeztünk) de nem találtuk. Én pedig nem éreztem, hogy bennem lenne. Aztán pihentünk egy kicsit és megpróbáltuk újra de gumi nélkül, tudom, hogy felelõtlenség de engedtem neki. Kis idõ múlva mégis azt mondtam, hogy hagyjuk inkább. Nem élvezett el még csak a közelében sem volt, õ ezt állítja. Ideges voltam aludni sem tudtam. Reggel aztán elmentem pisilni és éreztem h valami kicsúszik. A gumi volt. Nem tudtam eldönteni mi van benne, mert használtunk síkosítós is, de nagyvalószínüsèggel csak elõváladék. A lényeg hogy tegnap meg kellett volna jönnie, de nem jött. (Még nem rendszeres a menstruációm.) Ezek mellett 2napja görcsösen fáj a hasam. Mit kéne tennem? Nagyon félek. Nem vagyok még elég tapasztalt a szex terén...


18/L



2013. márc. 16. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen kérdés volt eddig. Igazán kiírhattok az idén még 2000 ilyen kérdést.
2013. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Csináltass tesztet!
2013. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval egészen reggelig bent volt a gumi??? Mit kéne tenni? Agyat növeszteni buta liba!!
2013. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már nem vagy szűz.
2013. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0 az esélye... azért ez nem megy ilyen könnyen! De tudnia kell visszahúznia a dolgot, ami tizenévesen, meg a húszas évek elején nem igazán megy..
2013. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy terhes lennél, de azért jobb lenne ha csinálnál egy tesztet pár nap múlva.
2013. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na jó, sose 0, de ez csak képletes példa volt...
2013. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 hétnél hamarabb nem ér semmit a teszt


hogy maradhatott benned a gumi??


ha gumi nélkül voltatok együtt, van esélye a terhességnek

2013. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elõször használtunk gumit, úgy csúszott le.

Köszönöm az agyam már kinõtt és jól van.:)


Tényleg köszi a válaszokat, de a semmit mondó értelmetlen válaszokra nincs szükségem.

2013. márc. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!