Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee 20 mellett hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee 20 mellett hosszú mensi vagy pecsételő? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

10napja kezdtem el szedni a Jangee 20at(első fogamzásgátló tabi életemben. Rendesen, a menstruációm első napján kezdtem el szedni, és nem is volt baj vele 5 napig(átlagosan 5napig tart nálam egy mensi), utána lecsökkent a mennyisége, de még mindig van(10napja!!?)... Már nem tölt meg egy tampont naponta, elég egy tisztasági betét, de nagyon zavaró, és lassan szeretnénk már szeretkezni a párommal(még gumival természetesen)...

Gondolom, hogy most szokik rá a szervezetem a tablettára azért ilyen.

Szóval azt szeretném tudni, mások akik voltak ilyen szituban, azoknak meddig tartott? Csak az első levél első pár napján, vagy végig az első levél alatt, vagy akár 2-3 hónapig? És mit csináltak? Tapasztalatok?

Előre is köszi :)

Ja és 19 éves lány vagyok.



2013. ápr. 14. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én is jangeet használok, nekem a pecsételés a következő menstruációmig tartott, utána minden normális volt. Szóval az első levélnél voltak csak ilyen problémák.
2013. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez jó hír :)

De hogy oldottad meg? A pároddal voltatok együtt ezalatt?(ha szabad ilyet kérdezni)

2013. ápr. 14. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Egész hónapban én is tisztasági betétet használtam, igen voltunk együtt 1x ( mert amúgy is csak kéthetente jár haza), előtte egy alapos tusolással :)
2013. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Még jöhetnek tapasztalatok, akinek hasonló volt :)

2013. ápr. 14. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Még esetleg olvasd el ezt, itt több tapasztalatot is leírnak :) http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..
2013. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Major Roxanne ***** válasza:
En is Jangee 0/0.2-t szedek, nekem is a teljes elso level alatt pecsetelo verzesem volt, de ez napi 1 tisztasagi betettel el volt intezve.:D Masodik honaptol minden tokeletes lett,es azota sincs ra semmifele panaszom:D
2013. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

Gondoltam ha másnak is ilyen panaszai lennének a későbbiekben, akkor már írok még 1 tapasztalatot, nekem a 15.napon megszűnt a pecsételés, azóta semmi bajom :)

2013. ápr. 20. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!