Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztos, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztos, hogy nem leszek terhes és beválik a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Szereztem receptet Femoden tabira...(de nem voltam nőgyógyásznál) L/17
2009. szept. 23. 16:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

ja, és egyébként okostojások....az senkinek sem fordul meg a fejében h esetleg mi van ha trombózisgyanús, vagy magas vérnyomásos...mert tudniillik akkor sem szedhet akármit. De persze biztosan önmagát is szakszerűen meg bírja vizsgálni, és persze leleteket is tud produkálni, ahonnan kiderülne esetleg ha magas a bilirubinszintje, esetleg vmi másféle gyulladása van, igaz?!

Most már ez a 3. h írok, de felháborító h lehülyézitek azt, aki orvost javasol....ez kész. Sötétek...

2009. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

előttem szóló teljesen igazad van!!

mi az ebben a világba hülye aki még szűz 15 évesen, meg hülye aki az orvoshoz megy?

banyek tudjátok miket mondatok(írtok)?

HIHHETETLEN!!!!

2009. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

ugye?

Miért félnek az orvostól? Nem kellemes a vérvétel az addig oké. Nem kellemes terpeszteni a doki előtt, az is oké.

De nem éri meg inkább túllenni ezeken, minthogy később kiderüljön h elcseszted a szervezeted vmi sz@rral?

EZEK HORMONKÉSZÍTMÉNYEK. Nem cukorka, meg csokika h az ember válogasson h melyiket akarja bevenni, meg h milyen fajtát.

Sajnálom h van akit nem vizsgál meg precízen a dokija, de a másikat nem kell hülyeségre buzdítani...

Nem utolsó sorban a doki jobban el is tudja mondani h hogy szedd, mikor legyen szünet, stb...

2009. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

2. Mikor nem szabad a Lindynette 20 drazsét szedni?



Terhesség vagy annak gyanúja, trombózis (vérrögképződés az erekben, melynek következtében mélyvénás trombózis, tüdőembólia, szívinfarktus, agyvérzés alakulhat ki), trombózisra való hajlam, korábban előforduló trombózis, súlyos májbetegség, májtumor, rosszindulatú emlő- vagy méhdaganat, ismeretlen eredetű hüvelyi vérzés, megelőző terhességek során súlyosbodott otosclerosis, sarlósejtes vérszegénység, súlyos zsíranyagcsere-zavarok, súlyos magasvérnyomás, súlyos cukorbetegség szövődménnyel, ha a terhesség vagy más fogamzásgátló készítmény szedése során sárgaság, viszketés fordult elő, herpes gestationis (előző terhesség alatti hólyagos kiütés), a készítmény alkotóelemei iránti túlérzékenység, Dubin -Johnson, Rotor szindróma esetén.


A felsorolt ill. egyéb meglévő betegségekről az orvost tájékoztatni kell.

Ha a drazsé szedése során a felsorolt betegségek bármelyike jelentkezik, hagyja abba szedését, és forduljon orvoshoz.


Vérvétel esetén közölje orvosával, hogy fogamzásgátló készítményt szed, mert a készítmény megváltoztathat bizonyos laboratóriumi értékeket.

Néhány gyógyszer (epilepszia elleni készítmények, nyugtatók, antibiotikumok, gomba, vírus és tuberkulózis elleni készítmények, valamint orbáncfű tartalmú készítmények) csökkenthetik a Lindynette 20 drazsé hatását.



Ja, és persze ezeket is mind meg bírja magának állapítani a sok "zseni"... -.-

2009. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18:45ös a hülye az valóban te vagy mert nem érted hogy 10 orvosból egy kér trombózisvizsgálatot...
2009. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
jah és az hogy az orvos nem körültekintő k*rvára nem az én hibám, éljétek le karöltve az élteteket akkor az orvosotokkal, hülyék...
2009. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hát inkább, minthogy gyógyszermérgezésbe kinyúljak a saját hülyeségem miatt....nem az a megoldás h van egy rossz dokim és eldöntöm h majd én megoldok olyan dolgot amihez hülye vagyok vazze....
2009. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ja, és nem akarom elhinni h TE pont 10 orvosnál voltál, és mindegyik olyan volt h nem küldött tovább. Mert ezt úgyse hiszem el, akárhogy mondod. Én 2-nél voltam, az első nem küldött tovább vérvételre, sarkonfordultam és felkerestem egy olyat, aki viszont jó orvos. Ha 120 helyre kell elmenni, ahoz h találjak egy jó orvost, akkor 120 helyre megyek míg meg nem találom. Nekem nem játék az egészségem képzel el!

Ha neked igen, akkor te meg karöltve szedd a hülye bogyóidat azokkal akik hasonlóan vélekednek mint te. Csak ha lesz vmi bajod 5 év múlva, ne gyere ide sírni, h nem menstruálsz...vagy éppen h bekeményedett a méhfalad, vagy trombózist kaptál a hibásan szedett gyógyszereidtől. SZeva

2009. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Jó nagy hülye vagy, már ne is haragudj. Szexelni mersz, orvoshoz menni meg nem, ahhoz már kislányok vagyunk?

2009. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nah úgy mellékes információként közlöm, hogy egy undorítú ember sem turkált a pin*mban és bevált...nyasgem! ;)
2010. febr. 2. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!