Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egyszer évezett belém.(oké, tudom, hülye voltam és a többi, szidom is magam) Viszont a menstruációm nagyon össze-vissza van az elmúlt 1 évben. Mennyi az esély arra,h terhes lettem?
2013. ápr. 7. 16:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70-80%
2013. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
rejtett terhes is lehetsz
2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mi a fene az a rejtett terhes? :o
2013. ápr. 7. 16:27
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
2013. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyszer évezett belém - Mennyi az esély arra,h terhes lettem?

99.9% esély van rá. Simán lehetsz terhes..

2013. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

xD nézd a tlc-n a nem tudtam h terhes vok-ot

itt a házban a szomszéd nőnek volt úgy hogy a hetedik hónapba tudta meg hogy várandós

4 kilót hízott és pocakja sem volt

és 1 hónapra r született meg a kisfiú alig tudtak fölkészülni és terhez gondozásra sem járt és a kisfiú kancsal lett kicsit agyilag is el van maradva a társaitól

de ez is szerintem olyan ritka mint a fehér holló

2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát.. Csak észre venném, ha terhes lennék már 1 hónap után is.:D Mivel dokihoz el fogok menni. Szóval ez a =hónapos dolog fenyeget utoljára.
2013. ápr. 7. 16:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én anyám is csak a 4 hónapban tudta meg hogy várandós velem. De nem járt terhesgondozásra és ime itt vagyok épp egészséges és a 3 közül egyik szememre se vagyok kancsal :D
2013. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ő nem tudta akkor nem ivott volna a nő meg nem emelgetett volna

azért tesztet csináltál vagy valamit?

2013. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Esélyed van rá, de azt ne felejtsd el, hogy nem lesz minden aktusból gyerek, sok pár évekig próbálkozik, mire összejön .
2013. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!