Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Túl nagy a makkom? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a makkom? Vagy miértnem tudom felhúzni a gumit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt tapasztaltam,hogy sehogysem tudom felhúzni a gumit.Nem én baszom el számtalan videót megnéztem,de egyszerűen a gumi nem úgy siklik fel a péniszemre,mint ahogy kéne,szabályosan le kell ráncigálni mert a makkom szerintem ami túl nagy és ott a gumi átmérője a felénél megakad.Ami másik probléma ha nehezen fel is megy akkor fáj ahogy a bőr lehúzódik a makkról.Valaki valami tanács?Számtalan óvszer márkát próbáltam,próbáltam 56ost vagy 54est is az sem jó.



2013. ápr. 5. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Na....rakd be a szkennerbe és muti, megmondom mi a hiba :)
2013. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondom van mindenki kinevet mikor írtam a dologról,de én úgy oldom meg a dolgot hogy levágom ollóval az óvszer végét és utána húzom fel.

Azóta nincs problémám a dologgal!

2013. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
olyan pasival se szexelnék, aki levágja a gumi peremét
2013. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sehol nem látom, hogy a peremét akarja levágni :D
2013. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Régi kérdés de én is így vagyok. Normálisan elvileg csak lekéne görgetni és annak minden gond nélkül le kéne mennie. Szerintem a kérdezőnek is úgy van mint nekem hogy egyáltalán nem akar legördülni normálisan. Tény hogy úgy felmegy mintha zoknit húznál rá viszont 1. Levegős lesz 2. Nálam úgy feszül a farkamon utána a gyűrű része hogy az már fáj. Próbáld ki a 62mm-es gumit. Én így hogy megmértem a dolgokat pontosan úgy láttam hogy annak jónak kell lennie nálam.
2018. jan. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!