Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Túl nagy a makkom? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a makkom? Vagy miértnem tudom felhúzni a gumit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt tapasztaltam,hogy sehogysem tudom felhúzni a gumit.Nem én baszom el számtalan videót megnéztem,de egyszerűen a gumi nem úgy siklik fel a péniszemre,mint ahogy kéne,szabályosan le kell ráncigálni mert a makkom szerintem ami túl nagy és ott a gumi átmérője a felénél megakad.Ami másik probléma ha nehezen fel is megy akkor fáj ahogy a bőr lehúzódik a makkról.Valaki valami tanács?Számtalan óvszer márkát próbáltam,próbáltam 56ost vagy 54est is az sem jó.



2013. ápr. 5. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
A fitymát fel kell húzni és úgy rá a gumit. De ne használj gumit és akkor nincs ilyen gondod.
2013. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De ha lehúzom a fitymát akkor fáj,és kellemetlen érzés.

Nem tudom amúgy ez akkora nagy unalom űzés hogy feljárkálunk gyakorira és beoltogatunk vagy "próbálunk" viccesek lenni??...

2013. ápr. 5. 14:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de a gumiba 4-5 liter vizet bele lehet engedni, sőt, láttam srácot (meg lányt) aki felhúzta a fejére.


Namármost, a te makkod kétlem, hogy nagyobb, mint egy emberfej, így minden bizonnyal valamit nagyon rosszul csinálsz :)

2013. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most nem azért,de az amikor felfújsz egy óvszert és kitágul,vagy vizet engedsz bele az teljesen más téma ám:)).Hidd el hogy jól csinálom.Volt felvilágosítás is iskolában nem is egyszer,mindenkinek kötelező volt egyszer felhúzni a védőnövér előtt gumit egy műpéniszre,ott elsőre tökéletesen ment.És a mozdulatot is tudom de nekem nem úgy simul.
2013. ápr. 5. 14:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben csinálhatod úgy is, hogy tekerd le a gumit, utána szedd fel a kezedre, mint egy zoknit és úgy rakd fel a bránerre.
2013. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az úgy tuti levegős lenne...:D
2013. ápr. 5. 14:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én celofánt részesítem előnyben! Gumizz a farkadra egy darab celofánt, az nem fog szorítani.
2013. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell és jó lesz, de a csaj is ilyen béna? Vagy csak masztizni használod a gumit?
2013. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hova gyakoroljak már elhasználtam 30 gumi mindegyikkel így járok...nem fogja fel senki hogy nem az a baj hogy rosszul teszem fel hanem nem megy a makkomon lejebb?nem tudom máshogy elmagyarázni,rajzoljak egyet paint-be hogy mi a gondom?:D
2013. ápr. 5. 14:53
 10/15 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom kezdem tényleg azt hinni,hogy néhány embernek ez vicces...
2013. ápr. 5. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!