Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gestomix fogamzás gátlómat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gestomix fogamzás gátlómat el felejtettem be venni a csomag meg kezdésének első napán menszeszem után. Mennyi esélye van a terhességnek? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne kérdésem, hogy szerintetek mennyi esélye lehet a terhességnek.!?

Múlt héten a tabletta mentes időszakban meg jött a menstruációm, de az utolsó napokban már nem volt erős vérzésem, csak picike. Barátomnál aludtam és hát "együtt voltunk" ez hétfő este volt. Ma szerda reggel 7 kor kellett volna be vennem a gyógyszert, de helyette este 10 kor vettem be a gyógyszert 15 óra késéssel! Használati útmutatón/tájékoztatón az állt ha első héten el felejettem bevenni a tablettát úgy hogy 12 órát meg halatta a késés és éltem nemi életet forduljak orvoshoz ha viszont nem életem nemi életet előző héten akkor szedjem tovább a gyógyszert, de az a plusz 3 óra nagyon sok? egyből be vettem a gyógyszert. Vélemény mit csináljak?

18/L Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. ápr. 3. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A választ te magad írtad le. Szedd tovább és az aktus után 10-12 nappal csinálj egy terhességi tesztet.
2013. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az igekötő az ige előtt áll, akkor EGYBEÍRJUK az igével.


Egyébként: 12 órát meghaladtad, magyarán olyan mintha kihagytad volna... ha az első szemet kihagyod, a szünetben sem voltál védett. Ezen nincs mit ragozni.


Esélyt nem lehet mondani, csak a szerencséden múlik.

Kihagyás esetén a védelem megszakad, ami spontán peteérést indukálhat.

Ez persze nem jelenti azt, hogy mindenképpen teherbe esel.


2 hét múlva viszont mindenképpen tesztelj!

Egyébként a tabletta általában nem ár ilyen kezdeti szakaszban, ha mégis gyerek lenne a dologból.

2013. ápr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami: a következő 7 napban védekezzetek máshogy is (=gumi)!
2013. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így igaz. Ha az első héten hagysz ki bogyót, és együtt voltatok a szünetben, "visszamenőleg" sem voltál védett. Nekem is kissé fura, hogy így van, de így van.. Sokat nem tudsz tenni, 72 órásat nem vehetsz be fog.gátló mellé. Csak drukkolhatsz, hogy ne legyen gond.
2013. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!