Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm 2 és fél hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 2 és fél hónapja szedi a volina fogamzás gátlót?

Figyelt kérdés
eddig gumival védekeztünk de most már eldöntöttük hogy gumi nélkül is csináljuk beleélvezéssel el is kezdtük de mikor oda került a sor hogy el akartam menni akkor a barátnőm nagyon beparázott és elkezdet sírni hogy ne haragudjak de nem meri mert fél a teherbe eséstől?hogy lehetne ezt meg oldani mert hiába megbeszéltük hogy bele élvezhetek ő nagyon fél mit lehetne tenni ez ellen? 20F-19L
2013. márc. 27. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Helo!


19 eves, ne csodalkozz rajta, Vagy huzz ujra gumit, vagy fogadd el, hogy meg nem lehet. Elvezd ki, hogy gumi nelkül csinaljatok, szerintem legy annyira tolerans, hogy a többit nem eröteted. Föleg hogy igy stresszel miatta, ami abszolut erthetö.

2013. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra módon nem lehet ezt megoldani, neki kell ledöntenie agyban ezt a gátlást. Erre nem lehet mit mondani.
2013. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben én is arra a következtetésre jutottam hogy elfogadom csináljuk gumi nélkül és majd valamikor ha engedi akkor csinálom. köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!