Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » En szemelyszerint azt halottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En szemelyszerint azt halottam hogy van egy olyan fogamzas gatlasi mondszer hogy az iletto ur bekeni a penesze tovet padlizsam kremmel es az megoli az ondokat ez igaza?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM
2013. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy a fontos, miután bekeni nem szabad dugni, csak ővszerrel, egyébként nem működik.
2013. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez az ezotéria kategóriába tartozna.

Neked meg javaslom, hogy tanulj, és tanulj, mert rád férne, mert buta vagy, de nagyon.

Tanulj biológiát, és magyar nyelvtant.

Az ilyen kérdésre képtelen vagyok érdemben válaszolni. Vagy lehet, hogy ez az érdemi válasz?

2013. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs errol informaciom, de persze sosem lehet tudni.. nem vagyok mindent tudo hogy ezt meg tudjam itelni.
2013. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben jo modszer, ha a csaj nagyon szereti a padlizsánkrémet és addig igyekszik szopogatni mig a szájába nem élvezel.
2013. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Téves. A padlizsánt egészében kell felhúzni a péniszre és úgy kell szexelni! A mégnagyobb védelem érdekében egy kis bazsalikomot vagy petrezselymet is szórj a tetejére!
2013. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MMUUHAHAHAHAHAHAAAAA! ISTENEM MEKKORA BIRKAAA!!
2013. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jót röhögtem :D
2014. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!