Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenféle foggátló tabitól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenféle foggátló tabitól fáj a fejem. Mit tegyek? Hogyan védekezzek? 18/L

Figyelt kérdés

A megszakításos védekezésben nem bízok..

A gumi kényelmetlen.

Mit ajánlotok?


2013. ápr. 2. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ne szexelj
2013. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy pohár vizet
2013. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Légyszi, normális válaszokat. Degeneráltak kíméljenek..

Komolyan a kérdés, nem unalomból írogatom ki!

2013. ápr. 2. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
egyet választasz a lehetséges megoldások közül, én megszakításos/gumi mindig is probléma nélkül
2013. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Foggátló tabi"?

Egy majom értelmessebben beszél.

2013. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

takarodj már....... nem volt kedvem kiírni! FOGAMZÁSGÁTLÓ TABLETTA.

így jobb, uram/hölgyem???:)))))

2013. ápr. 2. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális választ?


Kizársz MINDEN lehetőséget és tanácsot kérsz?

-tablettát nem bírod

-gumi kényelmetlen...


Hát kérlek, ha a tabletta nem jöhet szóba... a guminál minden kényelmetlenebb VAGY kevésbé megbízható.


-pesszárium -> olyannyira kényelmetlen, hogy nem is kapható Magyarországon, külföldről kell hozatni. Ha a gumi kényelmetlen, ami bárhol kapható, akkor mit szólsz ehhez?


-Lea - pesszárium csak pepitában. Netről rendelhető potom 16,9e + postaköltség. Hazai tapasztalat még alig.


-spirál: nem teszik fel nem szült nőnek.


-krémek, kúpok: nem megbízhatók és ráadásul csípnek, mint a fene.

2013. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A megszakításos technika semmit nem ér, nem begbízható, a tablettától fáj a fejed, akkor mégiscsak meg kell barátkozni a gumival. Amúgy miért lenne kényelmetlen? Ha megfelelő méretű gumit választ az ember akkor egyáltalán nem rossz.

Bevallom őszintén régebben én is ódckodtam a gumitól, beálltam azoknak a nyavajgóknak a kórusába akik azon sírnak hogy jaj de utálom a gumit ennyi erővel zoknit húzhatnék rá stb. Aztán kipróbáltam milyen gumiban szexelni és láss csodát meglepően jó volt. Először nagyon szorított de amikor jó méretet választottam szuper volt minden. Nem kell azon görcsölni hogy jaj mi lesz ha becsúszik a gyerek meg hogy nehogy elkapjak valamit.

Nem olyan szörnyű dolog a gumi mint ahogy beállítják.

2013. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!