Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezzek így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezzek így a barátommal?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a barátom 20 éves. Több kapcsolata is volt már, és megszakítással védekezett, de nem volt gondja még belőle. Én azért félek. Óvszert sajnos nem tud használni, én pedig a fogamzásgátló tablettát nem kezdeném el szedni. Milyen más lehetőségek vannak a védekezésre? Ő már nagyon szeretné, hogy lefeküdjünk, de én félek ettől, hogy nem védekezünk. Sok helyen hallottam, hogy védekezés nélkül ne, stb. Mit tudnék így tenni? Valahogy kéne szexuális kapcsolatot élnünk...
2013. febr. 10. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tud óvszert használni???!!

A legjobb védekezés ha nem is szexeltek.

2013. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Az ovszerrel mibaja? lelankad töle, v allergia?
2013. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, személyes okokból nem tud. Értelmes válasz, köszönöm a segítséget.
2013. febr. 10. 16:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy személyes okok?
2013. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lelankad.
2013. febr. 10. 16:46
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje,hogy megtanuljon óvszerrel szeretkezni.
2013. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Béna a barátod.

Ha nem szedsz fog.gátlót akkor marad a pharmatex,ami nem mindenkinél válik be.

Ha nem akarsz félelemben élni,akkor elkezded a fog.gátlót, vagy keresel egy olyan pasit,akinek nem lankad le.

2013. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tablettát szedj, vagy ö szokja meg az óvszert. Én eleve ez utóbbit javasolnám, mert ha már több kapcsolata volt, ahol nem védekezett, akkor rengeteg fertözést kaphatsz el töle.


Az meg, hogy nem tudja használni - gyakorolja szépen, vagy pedig szokja meg a gondolatot, hogy nincs szex!


A megszakitás meg nem védekezés, csak akkor lenne szabad egyáltalán ilyennel próbálkozni, ha csöppet sem gond, ha mégis bejön egy gyerek.

2013. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval béna pocs... :D

Amúgy meg nem kötelező szexelni, látszik, hogy kislány vagy még...

2013. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
a megszakítást nem ajánlom,ha működne akkor nem lennék:"""D
2013. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!