Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezzek így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezzek így a barátommal?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a barátom 20 éves. Több kapcsolata is volt már, és megszakítással védekezett, de nem volt gondja még belőle. Én azért félek. Óvszert sajnos nem tud használni, én pedig a fogamzásgátló tablettát nem kezdeném el szedni. Milyen más lehetőségek vannak a védekezésre? Ő már nagyon szeretné, hogy lefeküdjünk, de én félek ettől, hogy nem védekezünk. Sok helyen hallottam, hogy védekezés nélkül ne, stb. Mit tudnék így tenni? Valahogy kéne szexuális kapcsolatot élnünk...
2013. febr. 10. 16:43
1 2
 11/16 EagleHUN ***** válasza:

Előzőekkel nagyjából egyetértek, a szexmegvonással rá tudod szoktatni az óvszerhasználatra. Segíts neki, húzd föl te rá, szopogasd is egy kicsit hogy le ne lankadjon neki. (Használhatsz erre ízesített gumit is)

Próbálkozzatok ezzel.

De ha mégsem megy és tényleg nem akarsz fogamzásgátlót szedni akkor marad a krém (pharmatex) + megszakítás kombinációja. Ez csökkenti a biztonságot kb 70-80% védettséget nyújt a kettő együtt.


Fontos szabály és minden esetre vonatkozik, ha már egyszer elment a férfi (megszakításossal, vagy máshol, gumiban, szájban...), akkor semmiképp ne kezdjen gumi nélkül újabb aktusba! Ne is közelítsen a puncihoz, mindig maradhat ott 1-2 életképes példány a prosztatában húgycsőben stb.

2013. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsot.
2013. febr. 10. 17:04
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg injekció? Illetve létezik hüvelygyűrű is. Ha semmiképp nem megy neki óvszerben, akkor konzultálj egy nőgyógyásszal a lehetőségekről.
2013. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi... Azért megpróbálkozunk még azzal az óvszeres dologgal... Hátha..
2013. febr. 10. 17:09
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoroljon bakker. Mi ez, hogy kijelenti már előre, hogy neki nem megy?

Talán próbálkozzon vele.

Meg azért azt végiggondolhatnád, hogy ha előtted minden lánnyal koton nélkül szexelt, akkor milyen kis tenyészete lehet...

A férfiaknál pl. a HPV fertőzésnek semmi tünete, ahogy ált. a Chlamydiának sem. Te meg majd méhnyakrákos meg meddő leszel tőle.

Mielőtt gumival akarsz próbálkozni vele, javaslom, hogy küldd el szűrésre.

2013. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu a lelankados szoveg. De ezt ki tudod deriteni : megmondod neki hogy te csak ovszerrel vagy hajlando lefekudni vele, hidd el ha kivan teged felhuzza a kotont, vegyetek extra vekonyat.
2013. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!