Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves vagyok és a barátommal 2 éve együtt vagyunk és megtörtént az első alkalom és azóta igen aktív a nemi életünk , és szeretnék fogamzásgátlót szedni , de nem tudom hogy az orvos 18 év alatt ír e fel .

#orvos #nem tudoum
2013. ápr. 1. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem, mert megtiltom.

Elemér atya

2013. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne szedj
2013. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
No babám akkor holnap irány a nődoki, kivizsgálás (ha a szexhez van eszed akkor ideje gondolkodni a nőgyógyászati vizsgálatokról is) és kérdéseidet neki felteheted... ;)
2013. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor legyen annyi eszed is, hogy utánanézel mennyi, de mennyi káros mellékhatása lehet a gyógyszernek, nem beszélve arról, hogy 15 évesen még NAGYON KORAI. Nem beszólni akarok, de ez a valóság. Óvszer egyébként mért nem jó? Nehogy azt mondd, hogy nem bírja a barátod, mert lehidalok...
2013. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
most hogy feltettem ezt a kérdést azzal néztem utánna miven erre van ez az oldal :) . Igen lehet korai ,de a barátom 18 éves és 2 évet kivárt rám.. és a szerelem nem könnyű.. de bírja az óvszert de azért valahogy még is jobban szeretném a biztonságot..
2013. ápr. 1. 21:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, az ilyen lányokból lesznek a leghanyagabb családanyák, akik már 15 évesen intenzív szexuális életet élnek. Nem azért, mintha rossz emberek lennének, de ennek az egésznek van egy következménye, és sok más rossz következménye is. Csak most annyit érzel az egészből, hogy hú de jó szexelni.
2013. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha bírja az óvszert, akkor egyelőre ne mérgezd magad gyógyszerrel.

ettől függetlenül érdemes elmenni évente nőgyógyászhoz, és vele megbeszélni az ilyen dolgokat

2013. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szed hetsz akorod elenére de ezt egy orvos joban tudja ki kel vizsgálnia előte és akor mondja meg szóval főlősleges a it kérdezgetned. De a mostani gyógyszereknek keveseb a mellékhatásuk minta 30éves szovjet tabletáknak.

Szerintem joval bizonságosab ha szedel amugy meg sok volt osztálytársam van aki fiatalaban vesztete el mégse tiniként let anya . most vagy fiatal és szexi most kellkihasználnod ezt.

F/23

2013. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6-os

Te miről beszélsz? Épp ez az hogy nem akar felelőtlenül szexelni.. Én is 16 évesen kezdtem el azért hogy ha elszakad a gumi ne kelljen szaladni az esemény utániért ami azért egy sokkal nagyobb hormonbomba mint a fogamzásgátló..

2013. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen meg lehet hogy 15 eves vagyok .. es tudom hogy korai.. szuleim tudjak. Es szerintem nem kell elitelni mert szeretnek biztonsagos korulmenyek kozott szexelni.. jo annyir huu de aktiv nem .. 1 honap ba 2x ha meg esik szamomra ez aktiv .. bocsi nem irzam oda hogy ez az aktiv nallam .. es pont ezert kerdeztem higy ne legyek csalad anyuka :).
2013. ápr. 3. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!