Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Őszíntén mennyi esély van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszíntén mennyi esély van arra, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Párommal megszakításos módszerrel voltunk együtt. Jóval előtte kivette, mielőtt elélvezett volna. Utána én gyorsan langyos vízzel kimostam.

2013. márc. 30. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Olyannyira nem hatékony, hogy pont ellenkező hatást is kiválthattál vele: befelé is moshattad a cuccot (a víz nem "öli" meg).
2013. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Major Roxanne ***** válasza:
pontosan, a kimosassal semmin nem valtoztattal:D ami bejutott az pedig mar bejutott, nem igazan fogod tudni onnan kimosni azt semmivel. egyebkent az eselye csekely, de megeshet. nem csak hallottam rola, de egyik ismerosom is megszakitasos modszer mellet esett teherbe. ez nem vedekezes.:)
2013. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem lett kisebb az esély. Mi is megszakításos módszert alkalmaztunk,nem hittem volna,hogy pont velünk történik meg.. Hát most babát várunk! Pedig időben kivette,lezuhanyoztam stb. De ott az előváladék,nem hiába mondják,hogy veszélyes.
2013. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
mi már 2 éve igy csináljuk, és semmi gond. ha előtte pisil is a pasi akkor meg aztán az előváladékot is megöli..
2013. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Major Roxanne ***** válasza:
Eleg erdekes lehet az elovaladekot megolni.:) Igen en is hallottam errol, allitolag ha aktus elott pisil a ferfi akkor az elozo aktusbol a hugycsoben maradt spermak meghalnak. De tobb vita folyik arrol, hogy az elovaladek tartalmaz-e spermakat, vagy valoban csak a hugycsoben maradtak tavoznak vele egyutt. Szoval semmikepp sem nyujt tul nagy biztonsagot.
2013. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem mondtam, h tuti módszer. de sokan évekig nem esnek teherbe sorozatos beleélvezésekkel, szóóóóval....
2013. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"de sokan évekig nem esnek teherbe sorozatos beleélvezésekkel"


Őket hívják meddőknek. De a megszakításos védekezés mellett se ők esnek teherbe, így ez az érv itt nem áll meg!

2013. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül meddők. csak ez manapság nagyon nehezen jön össze.
2013. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A meddőség fogalma: Meddőségen azt értjük, ha a fogamzás, teherbe esés a rendszeres, fogamzásgátlástól mentes szexuális élet ellenére 1, de maximum 2 éven belül nem következik be. Meddőségnek nevezzük azt az állapotot is, ha a nő bekövetkezett terhessége rendszeresen spontán vetéléssel szűnik meg.


-Azaz, ha éveken keresztül nem jön össze, akkor orvosilag meddők.

Az már más kérdés, hogy a meddőség bizonyos hányada gyógyítható, s később orvosi segítséggel összejön a gyerek.

2013. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!