Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől biztos terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől biztos terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap szeretkeztünk barátnőmmel, gumi nélkül.

Benne mentem el.

A kérdés adott, ettől biztosan terhes lehet ?



2013. márc. 18. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:

persze h nem biztos

vannak akik évekig próbálkoznak mire összejön a baba

viszont amennyiben nektek ez nincs tervben esemény utáni kötelező

legközelebb védekezz és nem lesz min aggódni

2013. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel nyugtatom én is magamat, hogy vannak akik sokáig próbálkoznak de mégsem jön nekik össze.
2013. márc. 18. 07:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne nyugtasd magad, az előváladékkal is teherbe ejtheted.
2013. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nyugtatni kell magad, hanem menni az orvos, aki felírja az eseményi utáni tablettát. Én védekezés mellett estem teherbe
2013. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2013. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhes lehet. Ne nyugtatgasd magad ilyen hülyeségekkel. Nekünk első gyerek első alkalommal összejött, amikor elhatároztuk, hogy többet nem védekezünk, a másodikhoz meg fél év kellett - tehát ez nem indok, hogy kikerüljétek az esemény utánit. Attól, hogy nyugtatgatod magad hülyeségekkel nem változik semmi, ha nem akartok gyereket védekezzetek, ha közben nem tettétek, akkor utólag!
2013. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Igen, ezzel nyugtatom én is magamat, hogy vannak akik sokáig próbálkoznak de mégsem jön nekik össze."


Hát ezzel ne nyugtasd magad.


Első gyerekkel 6 hónapig kísérleteztünk, a második 1 menetből összejött...

2013. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50-50% az esély. Vagy igen vagy nem. Majd kb két hét mulva kiderül. Hányadik ciklus napon volt? Mért nem védekeztetek ha nem akartok gyereket?
2013. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!