Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A spermicidek "keverhetők"?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermicidek "keverhetők"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gumit használat nálunk kilőve nyomós indokom nincs miért, csupán az, hogy egyszerűen nem tud benne felállni... akárhányszor volt rajtam mindig lelankadtam és szenvedés volt. Tablettát nem akarom, hogy szedjen a barátnőm, mert hormonokkal teli az meg ugye nem a legegészségesebb. Ezért a spermicidek mellett döntöttünk, hogy kipróbáljuk őket, olyan sokszor nem vagyunk együtt hétvégente 2hétvégente csak, szóval a gyógyszer ezért is felesleges lenne. Na szóval ugye a kérdésem az lenne, hogy azt lehet pl. hogy Patentex Oval hüvelykúp + Pharmatex krém stb... vagy csak azonos márkát lehet keverni? Illetve ha igy keverve van akkor hatásosabb??? MINDENKÉPP MEGSZAKITÁSSAL ALKALMAZNÁNK!
2013. márc. 12. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor nem lenne jobb mégis a gumi? a fejben dől el...
2013. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mert őt dörzsöli, annyi sikositó került rá mint a ház, kivan tágulva de gumiba dörzsöli... anélkül egyáltalán nem...ja és plusz képzeld el, hogy akármeddig veri, akármeddig van benne akármeddig csinálok akármit... nem áll fel... k*rvára szorit... az xl meg nagy... nem tudok mit csinálni, próbáltam abban kiverni itthon de lekonyult szóval ez nekem kiesik és KÉSZ
2013. márc. 12. 20:45
 3/6 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyunk kinem állhatom a gumit, fel se áll benne de mégse akarunk gyógyszerezni
2013. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A spermicidek elméletileg annyira nem károsak mint a tabi ELMÉLETILEG bár, ha nem akarsz károsodni ennyi erővel levegőt se vegyél :)
2013. márc. 12. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi értelme a keverésnek, attól nem véd jobban.

Ha nagyobb védelmet akartok, akkor vegyen a leányzó egy pesszáriumot. A spermicid + pesszárium + megszakítás már eléggé biztos.

2013. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naptármódszert is bevetném a helyetekben. Valamilyen spermicid, megszakítás, plusz naptármódszer. Egyik ismerősöm használ valamilyen tesztet, ami nyálból kimutatja, hogy mikor van peteérése, ha ezt az időt elkerülitek, és az említett két módszerrel együtt alkalmazzátok, nem lehet baj :)
2013. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!