Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátló mellékha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátló mellékhatásai, vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy voltak hasonló kérdések, de lehet azóta más valaki is elkezdte/abbahagyta. Szóval új véleményeket várok :)


Ami feltűnt, hogy az előző tabimhoz képest a felsorolt gyakori mellékhatások lényegesen kevesebbek. Még csak köv. héten kezdem el szedni.


2013. márc. 10. 18:36
 1/3 anonim válasza:
én több mint két éve szedek symicia-t és nincs vele semmi gondom. (vagyis nem ezzel kezdtem, de végül átváltottam rá mivel ugyanazokat tartalmazza mint az előzőm, viszont lényegesen olcsóbb) nálam nem volt mellékhatása se, de ez mindenkinél máshogy van. én szerettem mert olcsó volt, de mostanában felvitték az árát rendesen :\.
2013. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindenkinél más

nálam ezzel van eddig a legkevesebb gondom

2013. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a doki 1 hónaposat írt fel belőle, de borzasztó mellékhatások jöttek elő. a következők:

-száj szárasság erősen

-fejfájás

-szédülés

-mellkasi fájdalom, fájdalom a bal karomban

-mellemben lévő nyirokmirigyek fájó meg nagyobbodása

-és az a sok sok pattanás ami majdnem mellkasomig elterjedt..


szóval én kifogtam, nem vált be. letelik a szem, és azonnal váltok.

2013. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!