Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es jarunk egy fiuvalregota es odajutottunk hogy be szeretne egyik talin csak picit nyulni a gatyamba.. es beelegyeztem aztan a tali kozeleg.. megprobaltam szorteleniteni de csak kipatogott es let nehany pattanas nemtudok mit kezdeni vele... segitsetek ilyen allapotban nem engedem neki de nemtudom hogy lehetne eltuntetni es maskorse szeretnek ilyet tapasztalni borotvalas utan gyantazast is probaltam azse az igazi
2013. márc. 3. 22:13
 1/3 Laylah ***** válasza:

Sajnos ez ilyen lesz, amíg hozzá nem szokik a bőröd :s

23/L

2013. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Major Roxanne ***** válasza:
van akinek orok eleteben begyulladnak a szortuszoi ha borotvalkozig. igy reagal ra a borod. ezzel vagy megtanulsz egyutt elni, vagy elrejted mindenki elol. de jobb esetben valoban hozzaszokik a borod es majd idovel elmulik.
2013. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es a szortelenito kremekrol valami?:/
2013. márc. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!