Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha pozitiv akkor mit lehet tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pozitiv akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
3 hettel ezelott tortent h ovszer nelkul a baratnom beleult a ferfiassagomba ! 2 mozdulat utan abba hagytuk hisz nem akartunk kockaztatni ! Ma van a 3ik napja h kesik a havija ! Holnap reggel keszit 1 tesztet - nem szeretnenk, de ha pozitiv akkor mit lehet tenni ?
2013. febr. 13. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vállalni a felelősséget.
2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megtartja, és felnevelitek, vagy megszüli és örökbe adja, vagy abortusz. De attól hogy késik neki, nem biztos hogy terhes. De azért csak csinálja meg azt a tesztet holnap reggel.
2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülni, vagy abortuszozni..
2013. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Csináltassatok egy IQ-tesztet, az legalább tutira negatív lesz, ha ez megnyugtat!
2013. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ha pozitív a teszt, akkor terhes! Terhességmegszakítás! Ha már megfogant mást nem tudtok, vagy megtartjátok.

De lehet csak izgul, azért késik, imátkozz, hogy így legyen!

2013. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Korod?
2013. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Két mozdulattól még senki nem lett terhes. Neked hol van a férfisságod, az agyad helyén?
2013. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Most hallottam egy viccet: "Két mozdulattól még senki nem lett terhes"
2013. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
El kell menni nőgyógyászhoz a lehető leghamarabb.
2013. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha terhes, és el akarjátok vetetni... háziorvos, védőnő. A védőnővel meg kell beszélni, hogy ez van, és ezt akarjátok, és akkor be kell fizetni egy nagyjából 30 000 forintos csekket és a bizonylattal fogadnak a kórházban. 18 év alatt nem kell szülői beleegyezés, 18 év alatt igen.

Az abortuszt altatásban végzik, egy-két nap, amíg benn kell maradni. Vannak pszichés, fizikai következményei is, de bármely döntés mellett felléphetnek.


Nem volt abortuszom, szerintem soha nem is lesz. De utánanéztem az egész témának tüzetesen, mielőtt elkezdtem volna szexuális életet élni.

2013. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!