Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet az ellen tenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az ellen tenni, hogy ne csússzon le a gumi?

Figyelt kérdés
A mostani párommal sajnos elég gyakran előfordult ez a probléma, ami nagyon zavaró. A gumi inkább kicsi, mint nagy rá, ugyanis kicsit nehezen megy fel. Próbáltunk durexet és masculant eddig, de egyik sem volt tökéletes. Korábban ilyen gond senkivel sem volt. Nem is értem, nem vagyunk tinik, tudjuk, hogyan kell használni. Mit lehet tenni ilyenkor? (már fogamzásgátló módszert egyéb okokból nem szeretnék használni, viszont így a 2 percenkénti ellenőrzés eléggé megöli a hangulatot, főleg, hogy amúgy nagyon jó lenne a dolog). Köszönöm. 24/N
2013. febr. 25. 10:35
1 2
 1/11 Hole Hunter ***** válasza:
Kaphatóak különböző méretű farokgyűrűk...esetleg a gumi végét arra rápöndöríteni...jobb hirtelen nem jut fejembe...
2013. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de szerintem nem tudjátok használni. (Akár priviben)meséld el, hogy hogyan szoktad felhuzni rá.
2013. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a gumik olyan szarok hogy nem igaz... Mikor egy csomagon belül kettő kiszakad... ennek nem szabadna megtörténni ha normálisan van használva.
2013. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha kicsi rá, keressetek megfelelő méretűt. Tudom, könnyű ezt így mondani, de hátha jobb lenne egy olyan amiben kényelmesen elfér, szóval szerintem érdemes lenne utánajárni. Ha máshol nem, szexshopban biztos tudnak segíteni.
2013. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nem tudom, azon is gondolkodtam, hogy amikor én elkezdem jobban élvezni a dolgot, akkor ugye "rászorítok" és talán emiatt... nem tudom, de most akkor mit csináljak? Félek, ha nagyobbat nézünk az még inkább lejönne, vagy nem?
2013. febr. 25. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Van egy fajta óvszer(Romed), egészségügyi felszereléseket is gyártanak (mint pl fecskendők és tűk, infúziós kellékek, stbstb..). Nekünk is előző párommal volt olyan gondunk, hogy csúszkált. Amikor elkezdtük használni a Romedot nem volt ilyen problémánk. Most lehet azt mondja valaki, hogy nem megbízható, és azért mert olcsó minőségtelen. Én egyáltalán nem gondolom így, a tapasztalataim alapján csak ajánlani tudom!

(nem vagyok magyarországi, nem tudom, hogy ott elérhető-e a Romed óvszer)

Remlékem tudtam segíteni!

2013. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha kicsi lenne akkor felhúzás közben szétszakadna. Szóval nagy rá.


Ha nagy zoknit veszel fel az lecsúszik mozgás közben. itt sincs másképp.

2013. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem szakad szét, mivel azért ezek nem könnyen szakadnak (bár egyszer az is volt), de alig megy fel néha...akkor szerinted nagy? :O mert szerintem, ha az lenne akkor könnyen felmenne
2013. febr. 25. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Kábelkötegelő, pillanatragasztó, facsavar, szög, van pár módszer.
2013. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem meg túl nagy ha lecsúszik, most csak logikusan gondolj bele ha rád pl. nagy a kesztyű az lecsúszik, szval kisebbet kéne venni, érdemesebb gyóygszertárban kérni óvszert ott olyat adnak amilyen kell ( bármilyen hihetetlen ennél is van S M L méret. Velem nem volt még ilyen: de amit ajánlani tudok, hogy izgalmi állapotban nézzétek meg h mekkora neten keress rá h az milyen méret hátha van ilyen is itt neten, és úgy kérjétek, vagy vegyetek minden méretből és nézzétek meg
2013. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!