Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet az ellen tenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az ellen tenni, hogy ne csússzon le a gumi?

Figyelt kérdés
A mostani párommal sajnos elég gyakran előfordult ez a probléma, ami nagyon zavaró. A gumi inkább kicsi, mint nagy rá, ugyanis kicsit nehezen megy fel. Próbáltunk durexet és masculant eddig, de egyik sem volt tökéletes. Korábban ilyen gond senkivel sem volt. Nem is értem, nem vagyunk tinik, tudjuk, hogyan kell használni. Mit lehet tenni ilyenkor? (már fogamzásgátló módszert egyéb okokból nem szeretnék használni, viszont így a 2 percenkénti ellenőrzés eléggé megöli a hangulatot, főleg, hogy amúgy nagyon jó lenne a dolog). Köszönöm. 24/N
2013. febr. 25. 10:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
most h elolvastam az előzményt, ha alig megy fel akkor hogy csúszik le utána? O.o Szerintem miután elmegy a srác azután is csinálja még. De azt meg érezned kellene h már nem olyan kemény mint azelőtt... most nem értem ha kicsi akkor nem fog lecsúszni O.o vagy csak én vok ilyen hülye?
2013. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!