Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet az, hogy amikor még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az, hogy amikor még nem szedtem gyógyszer és megszakítással védekeztünk akkor nem estem teherbe, most hogy gyógyszert szedek lehetek terhes megszakítással?

Figyelt kérdés
Most szedek életemben először fogamzásgátlót. A 7 tablettamentes napon se volt megvonásos vérzésem. Rendesen szedtem minden nap közel azonos időben plusz mínusz 5-10 perc eltéréssel.Ma kellene megjönnie de eddig semmi. Néha nagyon görcsöl a hasam.
2013. febr. 23. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges, de nem igen valószínű. Csinálj tesztet, mielőtt elkezeded az új levelet.
2013. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem a második levelet szedni.
2013. febr. 23. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy teszteltél volna???? Menj el a boltba és vegyél tesztet! Ha pozitív, akkor ne szedd tovább!!
2013. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Február 10.-én voltunk együtt a párommal megszakítással. Ez volt a 7 tablettamentes nap első napja.
2013. febr. 23. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!