Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
szerdán kellett volna elkezdnem az új levél fog.gátlót szedni, de elfelejtettem. Csüt délután sexeltünk a párommal, csüt.este eszembejutott, hogy a tegnapit sem vettem be, így a betegtájékoztató alapján bevettem a 2-t egyszerre. Azonban azt írták az első napokon vagyoka legtermékenyebb, arról nemis beszélve hogy előtte is sexeltünk, a tablettamentes napokon. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok, illetve mikor vegyek tesztet? mikor mutatja kki?

2013. jan. 10. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha máshogy nem védekeztetek és benned ment el akkor nagy rá az esély. DE ha nem ment el benned egyszer sem akkor szerintem nincs gond. De egy teszt sosem árt.
2013. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bennem ment el.
2013. jan. 10. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
hívjad fel a nőgyógyászodat, ő tud jó választ mondani a kérdéseidre. Itt ahányan válaszolnak, annyiféle válasz lesz. Meg van rá az esély. Ha az orvos meg azt mondja, akkor ne tesztet vegyél, hanem after-action tablettát
2013. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!