Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anbitiotikum-fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anbitiotikum-fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
yasminelle fogamzásgátlót szedek,és sajnos nagyon csúnyán felfáztam,a háziorvosom pedig írt fel nekem "ciplox" nevű antibiotikumot.Az érdekelne hogy ez a gyógyszer nem-e befolyásolja a fogamzásgátló tabletta hatását,ha igen,akkor meddig és milyen kiegészítő fogamzásgátlási módokat kell alkalmazni amíg szedem az antibiotikumot?
2013. febr. 19. 13:32
 1/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
2013. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban fontos, hogy ne legyen babátok, akkor ezzel a kérdéssel minimum a háziorvost hívd fel. De okosabb lett volna ott helyben megkérdezni.
2013. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megkérdeztem tőle,aztán csak legyintett egyet,nemtudtam mire vélni,a nőgyógyászomhoz meg legközelebb csak csütörtökön tudok elmenni,viszont a gyógyszert meg már el kéne kezdeni szedni
2013. febr. 19. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolja! Amíg antibiotikumot szedsz addig csökkent a fogamzásgátló hatása. Ilyenkor kiegészítő fogamzásgátlásra van szükség, ami én amondó vagyok, hogy gumi. Szerintem a legkevesebb gonddal jár ilyen esetben és még mindig az egyik legmegbízhatóbb a tabletta után. Én úgy tudom, hogy addig szükséges ezt alkalmazni míg szeded az antibiotikumot, de ha ráhagysz aztán még egy-két napot, akkor még tutibb.
2013. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm:)
2013. febr. 19. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
amíg szeded plusz egy hét.
2013. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!