Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiadható Egészségpénztári...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Syrakusa kérdése:

Kiadható Egészségpénztári kártyára az alábbi fogamzásgátló szer, Depo Provera?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a neveden van vagy kedvezményezettként meg vagy jelölve,akkor bármilyen magyarországi forgalomban kapható gyógyszer kiadható egészségpénztári kártyára.
2013. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt nem teljesen így tudom,legalábbis az utolsó információim szerint csak azok adhatok ki amik (vmi) OGYI számmal rendelkeznek.......
2013. febr. 18. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, de OGYI számmal a GYÓGYSZEREK és a gyógyszernek nem minősülő olyan gyógyhatású termékek rendelkeznek, amit az Országos Gyógyszer Intézet (=OGYI) engedélyezett.


Minden, magyarországi forgalomban kapható gyógyszer rendelkezik OGYI számmal.

DE nem minden gyógyhatású készítmény rendelkezik vele.


Ha valami vénykötelest veszel, akkor biztos lehetsz benne, hogy gyógyszerről van szó, nem pedig gyógyhatású készítményről, az általad keresett cucc pedig vényköteles.

2013. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor jól emlékeztem és még egy kicsit többet is megtudtam(,h mi rendelkezik OGYI számmal és mit is jelnt) :-)

!Akkor az elmondottak alapján valószínűleg kiadható!

2013. febr. 18. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem adatnám be..amúgy szültél már?
2013. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem!Nem szültem.Remélem soha nem is fogok!De a barátnőm már igen :-D
2013. ápr. 10. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!