Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan biztosítsam be magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan biztosítsam be magam, hogy semmiképp ne termékenyítsem meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hallottam már sok olyan sztorit, h a csajok egy gyerekkel akarják magukhoz kötni a pasit, és nekem 22 évesen nem áll szándékomban gyereket vinni anyámék nyakára. Bnőmnek már így is van 1 kisbabája és nem igazán bízok benne, h engem nem akar-e bepalizni és a végán rámtenni 2 gyereket, ami kb a karrierem végét jelentené. Válaszokat előre is köszönöm
2008. jún. 5. 19:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Korrigáció: A kisbabája nem tőlem van
2008. jún. 5. 19:20
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy aktus után ne maradj benne meg a bnőd kezére ne kerüljön semmi olyan, amit magába tud jutatni. Szerintem ott követted el az első hibát, hogy összejöttél vele, jobban járná, ha keresnél egy megbizható lányt!
2008. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gumi. Nemtudom pontosan mire gondolsz. védekezzetek. amugy ha a csaj szeretne babát akkor elhitetheti veled, hogy szed fogamzásgátlót. de ha nemszeretne akkor nincs mitől félned. szerintem csak a gumi. vagy ahogy megbeszélitek
2008. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Barátnőd hány éves? Szerintem most jól járt veled, mert így van valaki aki vele van gyerekkel... Első válaszoló vagyok:)
2008. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha nagyon félsz, akkor elvileg van ilyen : [link]

érdemes lenne utánanézni hogy kapható-e itthon

2008. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
De nem értem miért nem szeretnél saját gyereket?Miért kell anyádék nyakára vinned?Felnőtt ember vagy nem kell anyukád engedélye amugy az én barátom 18 éves és mindig a fejemhez vágja hogy ő gyereket szeretne mert nagyon szereti a gyerekeket.
2008. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Barátnőm 23; Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagy karrier előtt állok, aktívan sportolok, elég sok az elfoglaltságom, és ha tényleg születne egy gyerek, akkor mindennek egy csapásra vége lenne, és én ettől nagyon félek.


A lánnyal megebszéltem, h én nem leszek apja a gyereknek, én vele vagyok; a gyerek igazából csak van, nem tudok vele mit kezdeni, de hülye nem vagyok, természtesen csak a saját gyerekem nevelném, de 10 éven belül még szó sem lehet erről sem. Nem tudom megéri-e ez az egész, lehet szakítani kellene vele még most az elején, de sajnos ez nehéz, mert nagyon jól kijövük egymással, és bunkó se akarok vele lenni, h a gyerek miatt hagyom ott... De a saját életem ugyanakkor fontosabb.


Ugyanakkor a szándékait sem ismerem, nem tudom apát keres-e, vagy csak egy barátot, nem tudom...

2008. jún. 5. 19:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és azért vonom bele anyámékat az ügybe, mert soká leszek aktív kereső, 6 éves az egyetem, mire végzek leszek vagy 26, utána rezidensi, szakvizgsa etc, és igenis amíg tanulok, addig ők tartanak nincs keresetem, és mindeki tudja milyen jó az anyagi helyzet ebben az országban, 1-2 gyerek padlóradobná a scaládomat és az egyetemet is be kellene fejeznem, h eltartsam a babát, röviden ennyi
2008. jún. 5. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy más csak is magához láncolhat egy babával. Nemcsak ő, ennyire ne legyél bizalmatlan iránta, mert akkor értelmetlen a kapcsolat. Amúgy használj gumit minden esetben, és ne bízz a fogamzásgátlóban (mert nem biztos, hogy tényleg beveszi). A használt óvszert pedig ne hagyd előtte, egyből tüntesd el. Így a benne lévő anyagot nem bírja felhasználni. De nem hiszem, hogy ennyi bizalmatlanság mellett értelme van ennek az egész kapcsolatnak...
2008. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én alapból nem kezdenék egy idősebb nővel, egy idő után a befolyása alá fog keríteni... Szakítanék a helyedbe! Te döntésed... Ha most szakítasz, akkor nem kell attól tartanod mikor mit fog lépni. Ha bevállalod a nőt, akkor egy idő után a gyereket is be kell vállalni. Lehet nem a tiéd, de viszont a bnődhöz tartozik az a gyerek. Hosszútávon gondolkozz! Gondold végig, hogy fel tudnád-e vállalni a gyerekét későbbiekben!
2008. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!