Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy biztosítsam be magam?

Hogy biztosítsam be magam?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy eladtam a laptopomat és holnap teszem postára a vevőnek.De egyik ismerősömnek apja jogász és azt mondta állítólag neki hogy vigyázni kell ezzel mert ha a vevő letagadja a csomag tartalmát akkor még én abból rosszul jöhetek ki.Az ismerősöm azt mondta hogy az apja azt mondta neki hogy csinálni kell 2 tanúval egy adásvételit,rá írni a típust és a gyári számot stb. és hogy én azt a terméket feladtam neki.Szerintetek mi lenne a legjobb amivel nem tudd betámadni engem?
2011. márc. 17. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívj 2 tanút akik - büntetőjogi felelősségük tudatában - írásban tanúsítják (szig számmal), hogy a laptopot működőképes állapotban feladtad (típus, gyártási szám stb. ahogy írtad is)! Ja, és a csomagot tértivevényre add fel!
2011. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2011. márc. 17. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!