Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ha a második is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a második is kimarad első szex után?

Figyelt kérdés
Védekeztünk(óvszer) nem szakadt ki legalábbis azt észrevettük volna nem? csináltam két tesztet de negatívak de már a második is késik 4 napja... bár az utóbbi két hétben annyira féltem tőle hogy terhes lehetek... 2 ciklus már sok?

2013. febr. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem orvos
2013. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok, de nem feltétlen vagy terhes
2013. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem feltétlenül vagy terhes lehet hormonzavar is
2013. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
remélem :| holnap ha minden igaz elmegyek majd elmondom mi volt:/ csak félek... 17vagyok nem anyuka...
2013. febr. 14. 19:59
 5/6 anonim válasza:
Azt tudom neked tanácsolni, hogy mindenképpen menj el orvoshoz. Stressztől, influenzától és sok minden mástól is csúszhat. Ez viszont már soknak tűnik, és ennek több oka lehet, jobb ha megvizsgálnak mi lehet az oka.
2013. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentünk pénteken de az állítólagos 2ig rendelés helyett 13:15kor már rég hazament ( (Y) ) hétfőn akartunk ismét elmenni,de vasárnap este végül megjött. mennyit késett? 41 napot. Lányok , ha késik ne féljetek :))
2013. febr. 19. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!