Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlas kérdés? 7napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlas kérdés? 7napos szunet alatt is vedve vagyok?

Figyelt kérdés

ma vettem be az utolso szem belara fogamzasgatlot. ez volt a 2. levelem. az elso level kiszedesenel,hamarabb jott meg a menstruaciom 2nappal,mint h kiszedtema tablettat. most viszont a masodik levelnel tegnap vettem be z utolso szemet,es meg nemjott meg. ez csak azert van mert hozzaszokik a szervezetem?

+kerdes: ha a baratom belémélvez a 7 napos szunet alatt,akkor is védve vagyok? mert ma ugy tortent,es mint emlitettem,tegnap vettem be az utolso szemet,egy kis késéssel,5oraval kesobb. ugy tudom 12oran belul kell bevenni. remelem nemlesz gond. köszönöm az értelmes válaszokat!


2013. jan. 31. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden le van írva a betegtájékoztatóba!!!!!!!! A mensi normális esetben a hét napos szünetben jön meg! és védve vagy a hét napos szünetben is.
2013. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*n
2013. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 7 napos szünetben is véd a tabletta, ha a 7 nap leteltével újra beveszed a követező szemet a következő levélről. Az 5 órás késés nem gond. Nekem anno mikor szedtem fogamzásgátlót a 7 napos szünet 4. napján jött meg, egyszer talán előfordult, hogy máskor, de nem volt semmi gond.
2013. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünkne higgyél, olvasd el a betegtájékoztatót:D abban benne van, hogy véd:)
2013. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen,megnyugodtam :)
2013. jan. 31. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 7 napos szünetben is szexelek (nekem 2-ik nap már megjön) és eddig minden rendben volt, mindig védenie kell, nekem orvosom mondta.
2013. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!