Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogamzás gátló (az ár nem számít), és abban is jó, hogy nem teszi tönkre az immunrendszert, vagy nem káros. Meg ilyenek?

Figyelt kérdés
(nektek meyik vált be,és szerintetek mennyjek-e nőgyógyászhoz?)
2013. jan. 29. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Muhhahahhhahahhhaaaaa...

nagy arc vagy! Vény nélkül nincs bogyó, orvos nélkül nincs vény, és az orvos eme jeles esetben a nődoki. Tehát vagy elmész vagy marad az ami eddig volt :P


Másik: mindenkinek más jön be. Ami Marcsának jó, attól te depis leszel. Ami neked jó, attól a Júli meghízott. Remélem kapizsgálod.

2013. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz = gumi (vény nélkül is, nem káros, stb)
2013. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszóló:'DDDDD jót nevettem:D ,igazad van xd, 2. eddig azt használtunk,de kilyukadt:SS, és nagyon ideges voltam,és ezt nem szeretném még1x átélni :/ :/
2013. jan. 29. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. pesszárium?
2013. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tönkre teszi az immunrendszert? Ezen az oldalon mindig tanulok valami újat! 2 éve szedem, és 2x voltam beteg,amit a barátomtól kaptam el, vírusos torokgyuszi. kb ennyi. Egyébként meg ilyen, hogy legjobb, nincs, mert mindenkinek más a jó. Ki kell próbálni. Elmész egy orvoshoz, mesélsz magadról, és majd ő tudni fogja, hogy melyik jó számodra.
2013. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ,ezt úgy értetted ,hogy hülyeséget mondtam, vagy ,hogy télleg nem tudtad?:D
2013. jan. 29. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:

A HORMONháztartásodba nyúl bele a tabletta, nem pedig az IMMUNrendszeredet "teszi tönkre".


Szóval igen, hülyeséget írtál.


Nyilván azt akartad kérdezni, hogy "melyik tabletta az, amelyiknek a szedésétől nem lesz semmi bajom? Melyik az, amit ha majd egyszer leteszek, ugyanúgy visszaáll a termékenységem és nem leszek meddő a mellékhatások miatt?".


Erre senki se tud választ adni neked.


Az orvos csak azt fogja megvizsgálni (jobb esetben megvizsgálja), hogy alkalmas-e egyáltalán a szervezeted arra, hogy hormonális fogamzásgátlóval tömd magad.


Arra viszont nem fog tudni választ adni semmilyen vizsgálat, hogy (feltéve, hogy alapból szedheted a tablettát) hogy fog reagálni a szervezeted a gyógyszerre.


Jól fogod-e tolerálni és miután letetted is minden visszaáll majd a rendes kerékvágásba,


vagy


mellékhatások sora fog jelentkezni nálad, és még a gyógyszer letétele után, hosszú távon is problémákat fog okozni.

2013. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ohh de jó, amúgy igen ,kb. erre gondoltam (de hallottam ,hogy állítólag azt is tönkre teheti) de már van olyan ami alig tartalmaz hormont, nagyon gyenge.. de az attól még biztonságos?
2013. jan. 30. 10:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Szervezet függő. A doki sem írna inna rá mérget. 100 nőből azért úgy 1-2 simán teherbe esik ennek ellenére is. A doki sem látnok. Van gyógyszer melletti terhesség. De nem ez a jellemző. Ha rád pont nem hat az pech.


Amúgy ez úgy megy, hogy a doki miután megvizsgált, (ha megvizsgált) felír egy bogyót. Amit jónak gondol. Azt ha valami panaszod van visszamész. Akkor ír másikat. Azt ha az sem jött be akkor megint másik. Lutri ilyen tekintetben. Ő sem fogja tudni, hogyan hat rád. Ezért kell tesztelgetni.


Nekem az egyik ismerősömet meddővé tette. Ugyanakkor egy másik ismerősömnek meg semmi baja nem volt.

2013. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a hüvelygyűrűt ajánlanám. én is ezt használom. ugyanúgy működik mint a tabletta, hormonokat tartalmaz, de kevesebbet, mint e a legkevesebb hormontartalmú tabletta. én hízni se híztam tőle, sőt fogytam, és semmi mellékhatásom nincs. első hónapban volt egy kis pecsételőm, de az is azért, mert még soha nem szedtem hormonokat. májat tehát nem roncsolja, mivel a hüvely falán szívődnak fel a hormonok és így kerülnek a vérbe, tehát ha hasmenésed van, vagy hánysz, akkor sem veszti el a hatását, illetve nem teszi tönkre a májadat. nem kell minden nap figyelned, hogy bevedd, hanem felteszed, fennt van 3 hétig, leveszed, rá 23 napra megjön, majd 1 hét múlva felteszel egy újat. napi 3 órára ki is lehet venni ha esetleg szex közben zavarna, de tapasztalataink szerint egyedül lovagló pózban lehet érezni, a többiben oylan, mintha ott sem lenne. könnyebb felhelyezni, mint egy mini méretű tampont. én csak ajánlani tudom, és árban is ott van, mint a tabletták. lehet 3 havi csomagot kérni, de lehet csak 1 havit is. ja, és a legújabb kutatások szerint hatékonyabban véd, mint a tabletta.
2013. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!