Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Injekciós fogamzás gátlás jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Injekciós fogamzás gátlás jó lesz? Ha nem, akkor mit kéne?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, tartós kapcsolatban. Crohn betegség miatt a tebletta nekem nem feltétlenül biztonságos, mert lehetséges, hogy nem szívódik fel rendesen, ezért gondoltam az injekciós megoldásra. Viszont 2-3 év múlva már szeretnék kisbabát (de 4 év múlva mindenképpen). Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Mit ajánlotok helyette?
2013. jan. 26. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Semmi féle képpen ne használj injekciós fogamzásgátlást!!!
2013. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem? kicsit kifejthetnéd részletesebben :) R
2013. jan. 26. 09:27
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Depo Provera.
2013. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy így hívják.
2013. jan. 26. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Mert iszonyatoson nagy hormon adag egyszerre.

Azoknak szoktak csak ilyet javasolni,akik szellemileg nem teljesen épek,és elfelejtenék bevenni a tablettát,viszont rendszeres nemi életet élnek.Az ilyen sajnálatos állapotban lévő nők kapnak injekciót.

Lehet,hogy annyira megzavarná a testedet,hogy évek múlva bajok lennének a baba próbálkozással :)

Nem ajánlom,szerintem ne tedd :)

2013. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de, ahogy írtam, a tabletta valószínűleg nem szívódna fel rendesen, mert a bélfalam sérült, ez olyan kb, mintha elfelejteném beszedni.
2013. jan. 26. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Illetve jobb helyeken a visszaeső pedofilokat kasztrálják vele........
2013. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Akkor használj óvszert,védekezzen a párod.

Nézz utána a hüvelykúpnak.

DE NE INJEKCIÓZZ!

Megértem,hogy kényelmesen szeretnél szexelni,de ne tedd tönkre a szervezetedet.

2013. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az injekciót még az orvosok sem ajánlják. Nekem két orvos mondta egymástól függetlenül, hogy az ellenségének se adná be.

A nők kb. 10%ának válik be, a többinek durva dolgokat okoz.

Vagy használjatok óvszert, vagy próbáld ki a hüvelygyűrűt. Az alacsony hormontartalmú, és a hüvelyből szívódik fel, így a hányás/hasmenés nem hat rá.

Injekciót NE, ha jót akarsz magadnak.

2013. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!