Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb óvszer?

Figyelt kérdés

Bár tablettával védekezünk, alkalmanként szükség van óvszerre.


A legtöbb márkával azonban az alábbi problémák közül legalább egy felmerül: túl rövid; túl szűk; irritáló az anyaga; kellemetlen szagú; a felhelyezés problémát okoz; rendszeresen kiszakad; nem érezni semmit; vagy pedig éppen érzékennyé tesz


A legjobb márka eddig a Masculan Pur, azt egyszerű felhelyezni, és aránylag kényelmes is, érezni is lehet benne valamit. Méretben épp, hogy elég, és annyira nem is szorít, az anyag jellege és szaga sem irritáló, viszont a probléma: már többször kiszakadt azon kevés alkalmak során is, amikor óvszert használunk a tabletta mellett.


A többi márka sosem szakad ki, viszont a fent említett hibák közül általában többet is magával hordoz... A felhelyezés problémája nem a gyakorlat hiányából fakad, hanem abból, hogy nagyon rugalmas a bőröm, és ha az óvszer feszesebb a bőrnél, akkor helyenként hajlamos felgyűrődni.


2013. jan. 29. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
ha megkérdezhetem mért használtok tabletta mellé óvszert ?
2013. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a durex nagyon jo meg a lifestyle nekem mindettönél pozitivak voltak a tapasztalataim
2013. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ennek különböző okai lehetnek. Mint mondtam, viszonylag ritka alkalom.


Néhány lehetséges okot sorolok. Szerintem nem mi vagyunk az egyetlen pár a világon, aki használt volna tabletta mellé olykor óvszert, sőt nem lennék meglepve, ha ez lenne a többség :)


- havi 1 hét szünet

- gyógyszertől függően néhány havonta hosszabb szünet

- gyermekvállalás előtti szünet

- extrém paranoia

- fertőzés lehetősége

- véletlenül kihagyott tabletta


Ez csak egy ok volt a kismillió közül. Átlagban havonta 1-szer előfordul emiatt, hogy óvszert kell használni. Néha egy kihagyott szem miatt napokig, hetekig kellhet. Úgyhogy nem az a kérdés, hogy tabi mellé miért kell :)

2013. jan. 29. 15:41
 4/16 A kérdező kommentje:

Prof. Shevy:


én tapasztalataim szerint ez volt a két legrosszabb.

Durex kicsi, szórít, irritáló anyagból van.

A Lifestyles hasonló.

Kismillió márkát próbáltam már.

2013. jan. 29. 15:42
 5/16 A kérdező kommentje:
* egy helyett néhány a végén, de gondolom értettétek :)
2013. jan. 29. 15:43
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
akkor viszont ajánlom h menjetek gyogyszertárba ott elöadjátok a problémát és az elado tuti segit
2013. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
az meg h szorit megoldhato ugy h ngyobbat vesztek egy mérettel
2013. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Mi a barátommal mindigis Masculant használtunk, de még soha nem volt vele olyan jellegű problémánk, hogy kiszakadt volna...

18/L

2013. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 8/8 ma 15:46

Hál' istennek. De nem hiszem, hogy a mi esetünkben pechsorozat lett volna, mert 5-ből 2 szakadt ki Masculan márkából. Más márkából jóval többet használtunk, de egy sem szakadt ki soha.

2013. jan. 29. 15:48
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

én Masculat használtam 4 évig ebből 1x kiszakadt nem tudom milyen okból de azonnal észrevettem. bár engem néha szorított más márkát nem próbáltam sosem az első dobozt még a szüleimtől kaptam :D

utólag is köszi anya megmentettél !! xD

2013. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!