Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruáciom végén amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáciom végén amikor jön a barna folyás, na az fájt, és nem értem hogy miért, szerintetek lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a menstruáció a terhesség első jele! :)))))))))))))
2009. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

“Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:


1. A fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya.

2. A szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek. fel és minimális vérzés is jelentkezik

3. Hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor.


Itt találsz leírást bővebben:


[link]

2009. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az igazság hogy menstruációm közben feküdtem le a barátommal, és amikor már a menstruációm végénél jártam akkor az már fájt, na arra voltam kiváncsi hogy akkor az azért lehetett mert lehet hogy teherbe estem?
2009. szept. 4. 03:49
 4/7 anonim válasza:
Tudomásom szerint menstruáció közben olyan kevés az esélye hogy teherbe esel, hogy szinte lehetetlen! De ha megtörténne, akkor sem ez lenne a jele! Viszont menstruáció közben sokkal sérülékenyebb a belső rendszered, és ezért egyáltalán nem ajánlott közben szeretkezni! Nagyon veszélyes! Lehetséges hogy ezért fájt a vége! Azonkívül egészségügyi okokból sem ajánlott!
2009. szept. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszike az információt
2009. szept. 10. 03:09
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem vagy terhes,mert akkor menstruálnod sem kellett volna legfeljebb csak egy kevés barna folyásnak lehetett volna lennie,vagy egy utolsó normális lefolyású vérzés az ÚN:tisztulási vérzés.Én nekem is így volt és én valóban terhes vagyok most(12.hét)De azért menj el dokihz ha gondolod.
2009. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menstruálás alatt ha szeretkezel sokkal érzékenyebb és sérülékenyebb a hüvely fala.Szerintem emiatt fályhatott a menzeszed vége.Valószínű hogy sérülhetett a hüvely fala.Egyépként nagyon nem egészséges szexelni menstruáció alatt!!!
2009. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!