Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok! Ti mikor mentetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti mikor mentetek eloszor nogyogyaszhoz? (lent)

Figyelt kérdés

Szoval az a kerdesem , hogy mikor mentel eloszor nogyogyaszhoz? Az elso szex elott vagy utan? Ha elso szex utan akkor nem feltel hogy teherbe esel? Es amugy a nogyogyasz ilyenkor egybol felirja a fogamzasgatlot? Egyedul mentel? Ha ment veled valaki az ki volt?

Letszi irjatok meg a valaszotok melle , hogy hany eves voltal akkor es most!


2013. jan. 28. 04:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Az szerintem is eleg hulyeseg hogy nem voltak 30 evesen dokinal.!

2013. jan. 28. 14:15
 12/16 anonim ***** válasza:

A nem is tervezem alatt azt értettem hogy mostanában nem terveztem.

Ettől már igénytelen vagyok? ám legyen, de amíg nem volt még szexuális kapcsolatom és nem észleltem különböző panaszokat magamon, addig hadd döntsem már el én hogy mikor kezdek el járni.Nyilván nem fogom kihagyni, de úgy gondolom ráér...

Köszönöm szépen.

2013. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mikor legelsőnek mentem, olyan 13 lehettem, mert már 9. napja menstruáltam. Persze akkor még szűz voltam, anyu elkísért, beszélgetésen kívül más nem történt.

Mostanában járok rendszeresebben, mióta lefeküdtem a barátommal (18 voltam/vagyok még mindig). Igazából csak azért mentem, mert nagyon rendszertelen volt még mindig a menzeszem, ilyen 40-45 napokra jött csak meg.. Akkor is kérdezgetett, és mivel mondtam h már ndm vagyok szűz, megvizsgált, meg írt fel gyógyszert. De nem volt vészes egyáltalán. Nem is értem, miért paráznak tőle annyian. Egy kis félsz amúgy volt bennem is, mikor elmentem hozzá, mert egy idő után úgy szexeltünk a pasimmal h amikor már közeledett a csúcshoz, akkor húzta fel a gumit. De nem volt szerencsére semmi gubanc, azóta meg már szedem a gyógyszert

18/L

2013. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A testverem is ugy gondolta, hogy raer meg menni, o 'csak' 25 volt akkor. Megis mehnyakrakja volt, amikor mar voltak tunetek, addigra attetek lettek a meheben es a majaban.
2013. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19 vagyok. Január elején eldöntöttem, hogy elmegyek. Felhívtam a nőgyógyászatot, csak, hogy milyen hét van (páros vagy páratlan) és ott mondták, hogy időpont kell. Szóval elmaradt. Februárban elmarad. (Párom nem tud elkísérni, egyedül meg nem akarok menni.) De márciusban mindenképp, gyógyszert akarok íratni. 1 éve nem vagyok szűz.
2013. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :)
2013. jan. 29. 05:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!