Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok! Ti mikor mentetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti mikor mentetek eloszor nogyogyaszhoz? (lent)

Figyelt kérdés

Szoval az a kerdesem , hogy mikor mentel eloszor nogyogyaszhoz? Az elso szex elott vagy utan? Ha elso szex utan akkor nem feltel hogy teherbe esel? Es amugy a nogyogyasz ilyenkor egybol felirja a fogamzasgatlot? Egyedul mentel? Ha ment veled valaki az ki volt?

Letszi irjatok meg a valaszotok melle , hogy hany eves voltal akkor es most!


2013. jan. 28. 04:43
1 2
 1/16 lizzycsa válasza:
En eloszor kb. 11 voltam, menszesz elott de csak mert folyasom volt. Akkor anyukam jott velem. Azota nem voltam, 3eve vagyok szexualisan aktiv es mindig vedekezem. Mindenkeppen hasznalj ovszert ha nem szedsz fogamzasgatlot!!! (es szerintem utana tovabbra is)
2013. jan. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 lizzycsa válasza:
18/L voltam
2013. jan. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! :)
2013. jan. 28. 05:00
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Én még soha nem voltam és nincs az a pénz hogy oda elmenjek egyszer is :D 32/N
2013. jan. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem voltam még, és nem is tervezem :D

19/L

2013. jan. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én sem voltam még, de én tervezem, ;) 20/L
2013. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam amikor elmentem dokihoz, de az első szex után pár évvel (2). Én pont amiatt mentem hogy írjon fel nekem fogamzásgátlót.Édesanyámmal mentem mert ő beszélt a dokival.

19L

2013. jan. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen voltam, először, kis fertőzés miatt. Egyedül mentem. Akkor volt egy kapcsolatom, így gyógyszert is írattam fel. Akkor első szex előtt voltam még. De sok barátnőm szex után ment, hogy megnézzék, minden rendben van-e.

Egyébként meg, akik nem terveznek menni, biztosan nagyon megbecsülhetik magukat. Mindenképpen menni kell, ha másért nem, rákszűrésre érdemes. Hallottam már olyan példát, hogy soha nem volt nőgyógyásznál, aztán hoppá, méhnyakrák és elég későn sikerült diagnosztizálni. Az ilyen felelőtleneknek szexelni se kéne. Fogorvoshoz is csak akkor mentek, mikor már kirohad a fog a szátokból? Szerintem egy igényes ember az egészségére odafigyel, és - lehet, hogy kellemetlen, de az ilyen kötelező köröket le kell járni.

21L

2013. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

17 évesen.

" Ha elso szex utan akkor nem feltel hogy teherbe esel? "

Miért féltem volna? Feltalálták már elég régen a kotont....

2013. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Es egyesek buszkek arra, hogy 30 valahany eves nokent egyszer sem jartak nogyogyasznal...


Miert van ennyi buta, felelotlen idiota ebben az orszagban? De tudjatok mit, meg is erdemlitek, hogy mehnyakrakotok legyen.. Aki h*lye haljon meg!

2013. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!