Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez valoban igy van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valoban igy van?

Figyelt kérdés
Tenyleg ved a fogamzasgatlo mar az 1. szemtol? persze ha a menstruacio elso napjan veszik be. egyszeruen nem tudom elhinni..

2013. jan. 22. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
az ellen nem ved
2013. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valaki nagyon humoros kedveben van:)
2013. jan. 22. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
lyen nincs szerintem.. Evileg vannak oylanok amik pár szem akár 1-2 ét után véd állítólag de én nem hisze hogy az olyan védelem mint ami a második levéltől van. Az a tuti.
2013. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
en is igy latom, eleg lehetetlennek tunik:) azt tudom hogy 4-5. szemtol mar a legtobb tabletta ved. nekem az orvosom azt mondta,jo mar az elso naptol es a tajekoztatora is ez van irva.. na mindegy, ez homalyos marad szamomra:D
2013. jan. 22. 22:47
 5/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem véd. Az első levél egyáltalán nem. A másodiktól már igen, de addig más módszerrel is védekezni kell.
2013. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább védekezzetek az első pár héten az a tuti. Jobb félni mint megijedni, nem hinném hogy sok mulik rajta ha még hazsbáltok gumit is, aztn utána mehet nélküle is.
2013. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig véd.

Mivel menstruáció alatt nagy eséllyel nincs peteérésed, illetve a méhnyálkahártyád is épp levált. Ha elkezded szedni az 1. napon (!!) a tablettát, akkor nincs is esélye a peteérésnek, illetve a méhnyálkahártyád sem lesz annyira vastag, hogy teherbe ess.


Tehát igen, véd, ha a menstruációd első napján kezded el szedni.

2013. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, koszonom az utolso valaszolonak,felhivtam a nodokim mert nagyon erdekel ez a kerdes,es o is elmagyarazta,egyebkent logikus.:) azert koszonom
2013. jan. 23. 15:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a 4-ik szemnél már szexeltem RENDESEN, onnantól meg minden nap kb, és nekem azóta is véd,és meg is jön rendesen (3-ik levélnél tartok).. A betegtájékoztató úgy érti az "első szemtől véd" dolgot, hogy ha mindennap szinte ugyanakkor veszed be, és nem hagysz ki, akkor véd AKÁR AZ ELSŐ SZEMTŐL IS! De orvosok 5-14 napot javasolnak, gyógyszertől függően, valamint a biztonság érdekében, mert nem mindenkinek a szervezete reagál/szokik át stb egyből a z "új" hormonokra!
2013. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom, nem azert kerdezem, en azert varok a level vegeig csak nem tudtam elkepzelni:D de jogos,es koszonom az ertelmes valaszokat:)
2013. jan. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!