Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valóban csökkenti a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csökkenti a fogamzásgátló a szexuális "étvágyat"?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 3 hónapja élek együtt Kedvesemmel (35/F - 30/N ), minden rendben van a kapcsolatunkban, testi-lelki társak vagyunk, de a szexuális kapcsolatunk nem mindíg harmonikus ! Megismerkedésünk elött kezdett el újra magas hormontartalmú fogamzásgátlót szedni (egyébb okok miatt). Elmondása szerint a fogamzásgátló szedése óta kevésbé kívánja a szexet ill. nehezebben vagy egyeltalán nem jut el az orgazmusig, próbáltuk elnyújtani a szeretkezést, de ez sem vezetett eredményre, söt még rosszabb lett. Ez nagyon zavar engem, szeretném, ha Ö is élvezné az együttlét minden pillanatát.

Kérem, ha valakinek van/volt hasonló tapasztalata írjon tanácsokat. Elöre is köszönöm !

Bunkó és sértö beszólásokból nem kérek, csak a válaszadót minösíti....


2012. jan. 24. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos csokkentheti. Próbálkozzatok hosszú elojátékkal. Izgasd a csiklóját. V ha van rá lehetoség ( mert azt írod egyébb okok miatt szedi, így nem tudom lehet-e) akkor szuneteltesse v hagyja abba a gyógyszer szedését
2012. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Holló XXX ***** válasza:

Ha már nem szeretnétek gyereket akkor inkább köttesd el magad sokkal jobban jársz.

De igen van ilyen és ha a fogamzásgátló neve Jasminel akkor azonnal vágdi ki a kukába, és ha mindenképpen kell fogamzásgátló akkor vissza a nődokihoz és megmondani neki hogy apa kell valami más mert ezzel nem leszünk jóban.

2012. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges.Én is szedtem fogamzásgátló tablettát pár hónapig,de aztán abbahagytam,egyrészt emiatt a mellékhatása miatt.Mielőtt nem szedtem szinte naponta kívántam a szexet,miután elkezdtem szedni akár hetekig is el lettem volna szex nélkül.

Vissza kell menni az orvoshoz,és megkérni,hogy írjon fel mások,mert ennek ilyen mellékhatása van.

2012. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a nemi vágyat is csökkenti, és a nedvesedést is. Elköttetés, gumi óvszer a megoldás. Sajnos, elég valószínű, hogy másik tabletta is ugyanezt a hatást fejtené ki.
2012. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok év kihagyás után, néhány hónappal ezelőtt kezdtem újra fog.gátlót szedni. Komolyan mondom, az első szemtől kezdve a libidóm teljesen lenullázódott (+ egyéb problémák is voltak).

Férjemmel megbeszéltük, hogy így nincs értelme, más megoldást kerestünk.

2012. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De még mennyire csökkentheti. Én kétszer használtam több hónapig hüvelygyűrűt, először nagyon jó volt, rá pár évre pedig frigid lettem tőle.

Vissza kell menni az orvoshoz, hogy írjon fel másikat.

2012. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Emberek, a nő más okok miatt szedi a gyógyszert! Olvassatok már!


Jobb ötletem viszont nekem sincs, mint hogy dokitól tanácsot kérni. Hidd el, nem Veled, a kapcsolattal vagy a teljesítményeddel van a baj, hanem a gyógyszerrel, így hiába teszel bármit, hiába vagy figyelmes, jó szerető stb. nem fog használni. Kitartás, remélem sikerül más gyógyszert találni és rendbe jön minden!

2012. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy nagy nulla volt a szexuális étvágyam gyógyszer alatt (13 évig szedtem), szerintem próbálkozzatok valami más fogamzásgátlóval pl. óvszer és után majd meglátjátok, hogy étvágy vagy más a fontos.
2012. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat ill. tanácsokat ! Egyébb hormonális problémák miatt írta fel az orvos a gyógyszert (nem kimondottan fogamzásgátlás céljából), de remélem hamarosan megszabadulhatunk töle !
2012. jan. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!