Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet, hogy en veny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy en veny nelkul meg tudom venni a fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

Ismerem az egyik gyogyszertarost, aki mondta, nem nekem nem muszaj a recept, kiadja anelkul is. Hat mar egy eve igy veszem.:P

De nem kell neki elszamolni a receptekkel? Vagy hogy van ez? Mondjuk nekem igy jo, csak ot nehogy megbuntessek.


2013. jan. 18. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne reklámozzad,mert abból lehet baja,amúgy van ilyen...azt mondják.
2013. jan. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aztán ha valami bajod lesz tőle hova kapsz? A patikusod nem fog rajtad segíteni ha mondjuk trombózisod lesz a gyógyszertől.

A ORVOSI vényre történő kiadást nem azért találták ki, hogy a Te életedet nehezítsék vele hanem mert ORVOSI FELÜGYELET SZÜKSÉGES A SZEDÉSÉHEZ!! A gyógyszer nem játék!!!


Én is kaphatnék recept nélkül ha akarnék de nekem van annyi eszem, hogy a folyamatos vérképellenőrzés és orvosi kontroll fontosságát átlássam és inkább az orvossal íratom fel így ha van valami probléma merülne fel akkor legyen kihez fordulnom.

2013. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Arról nem is beszélve, hogy sokkal többet fizetsz érte mert támogatás csak az orvosi vényekre jár.
2013. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem félre értetted (vagy pedig én).

Pont ezt mondja,hogy gyógyszertárban kapja meg,a vényes gyógyszert,csak vény nélkül.

2013. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmit sem csinal velem a doki sem, amikor receptert mennek:) Csak kiadja es kesz. Legeloszor o irta fel persze.

Amugy nincs rajta tamogatas ;)

2013. jan. 18. 08:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Kulonben jarok fel evente vervetelre, ahol konkretan mindent neznek. Attol, hogy nem a nogyogyasz utal be, meg ugyanaz.:)
2013. jan. 18. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Anno nekem is kiadták simán,recept nélkül.
2013. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!